Вийшли з кризи? Челсі з Мудриком у складі обіграв Лестер

Команда Грема Поттера виграла третій матч поспіль

12788
21

«Челсі» у матчі АПЛ обіграв «Лестер» з рахунком 3:1, вигравши третій поспіль поєдинок у всіх турнірах. Відзначимо повернення до основи українського хавбека Михайла Мудрика.

Мудрик був активним і навіть забив, але його м'яч скасував VAR. Однак Михайло все одно завершив матч з результативною дією – зробив асист на Ковачича. Хавбек провів на полі 81 хвилину.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Відзначимо повернення до заявки «Евертона» Віталія Миколенка, проте гравець, який повернувся після хвороби, вийшов на поле лише на 90-й хвилині.