Команди провели відкладений матч 5-го туру УПЛ

6797
312
ФК Динамо Київ

Якби першого тайму в цьому матчі не було, то цього б ніхто не помітив. 45 хвилин зі стартового свистка до перерви вийшли, що у «Динамо», що у «Вереса», як то кажуть, нульовими. Втім, є лише одна обставина, яка не дозволяє поставити на першому таймі поєдинку жирний хрест. Це гол Ярмоленка, що відбувся на 40-й хвилині і дозволив киянам піти на відпочинок у піднесеному настрої.

Динамівці, які не могли задіяти в матчі дискваліфікованих Шапаренка, Дячука і Тимчика, одразу ж заволоділи територіальною та ігровою ініціативою. Але, якщо спочатку вони йшли вперед із гарним азартом, то з часом їхнє завзяття почало згасати й згасати. Як наслідок, ближче до середини першої 45-хвилинки гості з Рівного стали регулярно тікати в контратаки й активно поглядати на володіння Бущана. На руку господарям поля було те, що гравцям «Вереса» в завершенні не щастило. Та й спека позначалася на них не дуже позитивно.

Загалом, закономірним результатом першої половини гри була б нульова нічия, але на 40-й хвилині динамівці вичавили гол зі стандарту. Бражко пробив зі штрафного крізь стінку з гравців «Вереса», Ющишин зреагував, а Ярмоленко зміг вчасно опинитися на добиванні. 1:0.

Перерва на розвиток подій у матчі не вплинула. Гравці «Динамо» з форою в рахунку продовжували вести гру в лайтовому режимі. Щоправда, крок за кроком активність киян відновилася, і це стало приносити їм моменти. Ще до середини другого тайму могли забити Ванат і Сирота з Поповим - обидва в моменті, коли надійно зіграв Ющишин.

На 76-й хвилині Шовковський кинув у гру молодого нападника Пономаренка і цим, по суті, остаточно добив гостей. Форвард уже через 4 хвилини після появи на полі забив свій прем'єрний гол в УПЛ - 2:0.

А ще за 4 хвилини Пономаренко розігнав контратаку на Волошина, який у продовження підключив Шепелєва, який поставив переможну крапку у випаді й у матчі. 3:0 – «Динамо» розгромило «Верес» без надмірних зусиль і сильного напруження.