Мбаппе та Мессі врятували ПСЖ у неймовірному матчі з 7 голами

Парижани виграли вперше за чотири матчі

12552
4

ПСЖ у яскравому матчі чемпіонату Франції зумів повернутися до перемог після трьох поспіль поразок у всіх турнірах. Лідер чемпіонату Франції обіграв «Лілль» з рахунком 4:3.

На полі були всі лідери, проте «Лілль» зумів не лише зробити камбек з 0:2, а й вийти вперед, але господарів знову врятували Кіліан Мбаппе та Ліонель Мессі.

Мбаппе зрівняв рахунок на 87-й хвилині, а Мессі вивів команду вперед на 5-й компенсованій хвилині.

При цьому ПСЖ ризикує залишитися без Неймара, який зазнав серйозної травми.

ПСЖ набирає 57 очок, у «Марселя» Руслана Маліновського 49 пунктів та матч у запасі.

Чемпіонат Франції. 24-й тур

ПСЖ - Лілль 4:3
Голи: Мбаппе, 11, 87, Неймар, 17, Мессі, 90+5 - Діакіте, 24, Давид, 58 (з пен), Бамба, 69

ПСЖ: Доннарумма, Пембеле (Солер, 75), Рамос, Кімпембе, Мендеш (Бернат, 31), Верратті, Руїс (Перейра, 75), Вітінья (Емері, 75), Мессі, Мбаппе, Неймар (Екітіке, 51)

Лілль: Шевальє, Діакіте (Гудмундссон, 66), Фонт (Йоро, 14), Джало, Веа, Гомеш, Андре, Бамба, Гомес (Алан, 88), Кабелла (Балеба, 88), Давид

Події матчу

90’
ГОЛ ! М'яч забив Лiонель Мессi (ПСЖ).
87’
ГОЛ ! М'яч забив Кіліан Мбаппе (ПСЖ).
69’
ГОЛ ! М'яч забив Жонатан Бамба (Лілль).
58’
ГОЛ ! З пенальті забив Джонатан Девід (Лілль).
24’
ГОЛ ! М'яч забив Бафоде Діакіте (Лілль).
17’
ГОЛ ! М'яч забив Неймар (ПСЖ).
11’
(62)

Ф'юрі зізнався, чому відмовився проводити дуель поглядів з Усиком
Бокс | 16 травня 2024, 23:46 4

Бій за титул абсолютного чемпіона світу відбудеться в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія)