Повернення Луніна вийшло невдалим. Реал програв Мальорці

«Вершкові» поступилися у Пальма-де-Мальорці, Асенсіо не реалізував пенальті

5930
9

У неділю, 5 лютого, у матчі 20-го туру чемпіонату Іспанії мадридський «Реал» зіграв у гостях із «Мальоркою».

На передматчевій розминці травмувався бельгійський голкіпер «Реала» Тібо Куртуа. Його у вимушеному порядку у стартовому складі команди замінив українець Андрій Лунін.

Почин у Луніна вийшов провальним – вже на 13-й хвилині м'яч влетів у його ворота внаслідок першого прицільного удару. Втім, це виявився не гол, а автогол – його автором став Начо Фернандес.

На 59-й хвилині зустрічі Марко Асенсіо міг відновити паритет, але з 11-метрової позначки не переграв голкіпера балеарців Предрага Райковича. У підсумку «Мальорка» здобула перемогу над «Реалом» з мінімальним результатом – 1:0.

У таблиці Ла Ліги «Реал» посідає 2-е місце з 45-ма очками після 20 ігор. «Мальорка» має 28 пунктів та 10-ту позицію.