Харків'яни догравали в меншості через вилучення на останніх хвилинах

4796
2
УПЛ

Напрочуд упевнено вдавалось проходити турнірною сіткою української Прем’єр-ліги на початку її чергового розіграшу тим командам, які вдало розпочали для себе футбольний рік. Зокрема, ковалівський «Колос» виявився в першому турі негостинним до криворізького «Кривбасу» (1:0), а харківський «Металіст» одразу ж гучно заявив про себе в «еліті» перемогою над львівським «Рухом» (2:1). Однак уже в четвертому турі турнірна стежина звела поміж собою футболістів Ярослава Вишняка та Олега Ратія, тож вони з радістю вийшли випробовувати на міцність себе та газон спортивної арени в Ковалівці.

За доволі простого сценарію розгортались події першого тайму звітної зустрічі. Активність із боку обидвох команд на старті не призвела до забитих м’ячів, тому після привабливого відтинку ігрового часу ми мали спостерігати за безліччю елементів спортивної боротьби в центрі поля з рідкими просуваннями збоку обидвох сторін. «Колос» при цьому встиг вистрілити двома пострілами, від Мілька та Мякушка, із середньої відстані, але обидва м’ячі були відбиті Рибкою.

Від футболістів Ратія тоді ми побачили тільки удар у виконанні Підлепенця на завершення контратаки через правий фланг штрафного, і потому геть було шукати цікавинки в звітній зустрічі. Такою гра протрималась майже до відходу на перерву, куди команди зрештою відправились на тлі влучання головою від Коркішка в поперечину на завершення подачі кутового з лівого флангу. Не вистачало швидкостей ані «Колосу», ані його суперникам, тож обидва тренерських штаби мали над чим попрацювати.

У другій половині гри стала більш цікавою, бо на заміну випустили спраглого до голів Дениса Безбородька, і він одразу отримав гольовий момент біля чужих воріт, проте з-під суперника не переграв Рибку пострілом із середньої відстані. Цією ротацією Вишняк показав, що його команда буде розраховувати на забитий м’яч і подальшу гру на контратаках. Цей сценарій зрештою було реалізовано на 72 хвилині, коли Мякушко та Болбат із другої спроби використали швидкий розіграш атаки передачею на лівий фланг та ударом у дальній кут.

Відігратись команда Олега Ратія виявилась неспроможною, а ось на бійку наприкінці основного часу в неї сил вистачило. На рівному місці зчепились Каплієнко та Ісаєнко перед очима власних тренерів, а розтягнути їх у різні боки головний арбітр зміг тільки за допомоги попереджень. Для гравця «Металіста» картка була зайвою, так що його відпочинок найближчим часом буде трохи подовжено.

У наступному турі ковалівський «Колос» зіграє в гостях проти ще одного харківського «Металіста», проте вже з індексом 1925, а власне «жовто-сині» проведуть домашній матч проти донецького «Шахтаря».