РАТІЙ: «Металісту довелося перекроїти склад, зробити багато перестановок»

В.о. головного тренера «Металіста» прокоментував гру проти «Колоса»

1549
0
ФК Металіст Харків. Олег Ратій

Виконувач обов'язків головного тренера харківського «Металіста» Олег Ратій прокоментував гру 4-го туру УПЛ проти «Колоса» з Ковалівки (0:1):

«Вітаю «Колос» із перемогою. Але, я думаю, ви всі добре розумієте, що в попередній грі у нас був вилучений Богдан Порох, не зміг зіграти Віталій Федорів. І це ключова позиція центрального захисника. Довелось перекроїти склад, зокрема, використали на позиції центрального захисника Андрія Ралюченка. Все це повело за собою дуже багато перестановок і вплинуло не дуже добре на якість нашої гри. Тому гра трохи не склалася так, як нам хотілося.

Чинники, які вплинули? На наш погляд, гра складалася непогано для нас, ми мали декілька моментів у першому таймі. У другому таймі «Колос» зробив заміну, вийшов нападник, який вдало чіплявся за м’яч і створив нам багато проблем. Не впоралися, не зіграли з ним так, як треба. Він здебільшого і створив цей єдиний гол».