Команди у контрольному матчі голів не забивали

3181
11
ФК Шахтар Донецьк

У суботу, 19-го лютого, відбувся заключний контрольний матч донецького «Шахтаря» на тренувальних зборах у Туреччині. Суперником українського клубу виступила латвійська «Рига». Зустріч завершилася внічию 0:0.

Сьогоднішній спаринг пройшов у форматі двох таймів по 30 хвилин. Головний тренер донецького клубу Роберто Де Дзербі вирішив поекспериментувати у заключному спарингу на зборах у Туреччині та випустив на гру з «Ригою» далеко неосновний склад. На жаль, моментів українська команда створила дуже мало, а суперник у якийсь момент виглядав набагато цікавішим і навіть ближче був до забитого голу.

Колектив Роберто Де Дзербі кількома днями раніше несподівано поступився «Маріуполю» у товариському поєдинку. Виправилися гравці «Шахтаря» вже в наступному матчі проти казахстанської «Астани», обігравши суперника з рахунком 3:0.

Товариський матч

«Шахтар» – «Рига» – 0:0

Фарина (27)

«Шахтер»: Трубін (П'ятов, 31), Конопля, Бондар, Фарина, Булеза, Бондаренко, Судаков, Нерес, Педріньо, Соломон, Погорілий (Додо, 31)

«Рига»: Озол, Черномордий, Андрессон, Марчінко, Юрковскіс, Пецос, Юрченко, Вакулко, Барнс, Лукілі, Філіппов

ШАХТАР - РИГА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(17)

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 15

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів