ЛНЗ: Кучеренко – Муравський, Саліху, Стасюк, Г.Пасіч (Олійник, 86) – Яшарі, Бар (Бойко, 62), Рибалка, Ейнел, Наумець (Насонов, 72) – Молло (Хобленко, 46).

Запасні: Пеньков, Самойленко, Олійник, Прядун, Тарасенко, Тищенко, Тілль, Каплієнко.

«Шахтар»: Різник – Педріньйо Бондар, Матвієнко, Конопля – Степаненко, Судаков, Зубков (Егіналду, 66), Бондаренко (Марлон, 9), Кевін (Швед, 88) – Сікан (Траоре, 66).

Запасні: Рудько, Лемкін, Гочолеішвілі, Азаров, Міроші, Ракіцький, Криськів, Назарина.

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький).

27 квітня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

27 квітня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

ГООООООООООООООООООООЛ!

Егіналду з лівого флангу змістився в центр, обігрався в пас з Траоре та пробив приблизно з лінії штрафного майданчика - м'яч влетів точно в кут воріт.

27 квітня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Компенсовано чотири хвилини

27 квітня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Небезпечно!

Егіналду завдав удару з середньої дистнації - матч влучив у штангу!

27 квітня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Судаков потужно пробив зі штрафного удару з дальньої дистанцію - матч пролетів над поперечиною!

27 квітня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Судаков з правого флангу увійшов до штрафного майданчика та намагався перекинути Кучеренко. Голкіпер забрав м'яч до рук.

27 квітня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Шахтар провів швидку атаку, Траоре пробив з лінії штрафного майданчика - м'яч пролетів вище воріт.

27 квітня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Ейнел наступив на ногу Бондаря. Жовта картка.

27 квітня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

У складі ЛНЗ замість Наумця гратиме Насонов.

72’

Егіналду пробив з лінії штрафного майданчика м'яч пролетів поруч з дальньої стійкою воріт.

27 квітня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Егіналду віддав пас назад на Різника та впіймав голкіпера на протиході. На щастя для гравців Шахтаря, м'яч прокотився повз ворота.

27 квітня о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Небезпечно!

Хобленко у штрафному майданчику від лицьової лінії віддав пас на Бойко, той пробив - Різник здійснив сейв.

27 квітня о 16:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Подвійна заміна у складі Шахтаря. Замість Зубкова гратиме Егіналду, замість Сікана - Траоре.

27 квітня о 16:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Зубков навісив зі штрафного удару, Степаненко пробив головою - повз ворота.

27 квітня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

ГООООООООООООООООООЛ!

Судаков подвоїв перевагу Шахтаря!

Кучеренко віддав пас на Рибку, який був неподалік віл лінії штрафного майданчика. Марлон запресингував Серія, забрав м'яч вийшов по центру до воріт та відпасував праворуч на Судакову. Георгій без проблем влучив у порожні ворота.

27 квітня о 16:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Заміна у складі ЛНЗ. Замість Бара на поле вийшов Бойко.

27 квітня о 16:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Небезпечно!

Наумець флангом протягнув м'яч до правої лінії штрафного майданчика відпасував в центрі на Яшарі. Легіонер з Косово завдав удару - Різник дотягнувся до м'яча та відбив його у лівому нижньому куті.

27 квітня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

ЛНЗ у другому таймі грає активніше в нападі. Поки що господарі володіють перевагою.

27 квітня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Небезпечно!

Рибалка виконав штрафний удар з правого флангу. Після його навісу м'яч зрикошетив від Педріньйо в бік воріт Шахтаря та влучив у стійку!

27 квітня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

У складі ЛНЗ сталася заміна. Замість Молло гратиме Хобленко.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

27 квітня о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

27 квітня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +3

Сікан у запеклій боротьбі вдарив по ногах Рибалку. Жовта картка.

27 квітня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Компенсовано три хвилини

27 квітня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Кучеренко двічі поспіль успішно зіграв на виході, вигравши верхову боротьбу.

27 квітня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Сікан відкрив рахунок у матчі.

Конопля з правого флангу прострілив у штрафний майданчик, але там ніхто не зміг прийняти його. Кевін з іншого боку штрафного навісив приблизно на лінії воротарського майданчика, Сікан переправив м'яч у ворота.

27 квітня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Небезпечно!

Ейнел завдав удару приблизно з 25 метрів, м'яч влучив у Матвієнка та відскочив до Наумця. Він пробив приблизно з лінії штрафного майданчика - повз ворота.

27 квітня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Після прострілу з правого флангу Марлон отримав м'яч у штрафному майданчику, але Пісіч не дозволив йому завдати удару.

27 квітня о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Небезпечно!

Зубков отримав м'яч після дальньої передачі увійшов до штрафного майданчика трохи правіше від центру та відпасував під удар Сікану. Нападник пробив слабко, Кучеренко спокійно забрав м'яч до рук.

27 квітня о 16:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Кевін обіграв двох опонентів, увійшов у штрафний майданчика та прострілив вздовж воріт, Кучеренко забрав м'яч до рук.

27 квітня о 15:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Яшарі у центрі поля у підкаті ззаду збив Кевіна. Попередження.

27 квітня о 15:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Минула половина першого тайму. Гольових моментів немає.

27 квітня о 15:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Ейнел підхопив м'яч у штрафному майданчику ЛНЗ, протягнув його аж до чужого штрафного та відпасував на Наумця. Той пробив по воротах - набагато вище поперечини пролетів м'яч.

27 квітня о 15:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Педріньо знову прострілив у штрафний майданчик, але господарі не дозволили нікому з гравців Шахтаря пробити по воротах.

27 квітня о 15:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Педріньйо виконав простріл з лівого флангу, гравець ЛНЗ вибив м'яч на кутовий.

27 квітня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

ЛНЗ провів швидку контратаку, Молло отримав м'яч у штрафному майданчику, його випередив захисник, а легіонер ЛНЗ вдарив його по нозі.

27 квітня о 15:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Шахтар виконав кутовий удар. Зубов і Судаков розіграли м'яч з кутової позначки, але втратили його.

27 квітня о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Поки що команди діють у нешвидкому темпі.

27 квітня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Марлон гратиме замість Бондаренка.

8’

Бондаренко залишив поле на ношах.

27 квітня о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Бондаренко не зможе продовжити гру. Він повернувся на поле, але через хвилину зупинився та знову схопився за ногу.

27 квітня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Арбітр зупинив гру. Бондаренко отримав пошкодження. Жодних зіткнень з його участю не було.

Лікарі вийшли на поле.

27 квітня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Перші дві хвилини м'ячем володіли господарі.

27 квітня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

27 квітня о 14:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 квітня о 14:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

26 квітня о 19:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 27 квітня, ЛНЗ і «Шахтар» зустрінуться в поєдинку 26-го туру Української Прем'єр-ліги. Матч відбудеться в Черкасах на стадіоні «Черкаси-Арена». Початок призначено на 15:30.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

ЛНЗ доволі успішно провів квітневі тури чемпіонату України. Підопічні Олега Дулуба двічі виграли, один раз зіграли внічию та зазнали однієї поразки. Триває триматчева безпрограшна серія черкаської команди: перемоги над «Вересом» і «Олександрією», а також нічия з «Динамо».

«Шахтар» здобув перемоги у всіх своїх квітневих поєдинках. Мало того, підопічні Маріно Пушича виграли 11 матчів поспіль. Останнього разу команда втрачала очки 24 листопада – нічия з «Поліссям»

До початку 26-го туру «ЛНЗ» посідав 7 місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 32 залікових балів. «Шахтар» йде першим, зігравши 24 матчі та набравши 58 очок.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу ЛНЗ – «Шахтар».