Ман Сіті та Зінченко видали зарубу з ПСЖ, обидві команди вийшли до плей-оф

Господарі зуміли відігратися та перемогти

13979
12

До матчу 5-го туру Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» та ПСЖ ще не гарантували собі плей-оф, але було зрозуміло, що обидві команди пройдуть далі.

Зазначимо, досить несподіваний вихід в основі українця Олександра Зінченка. Більш того, Зінченко діяв у півзахисті. Гравця замінили на 54 хвилині.

Щодо матчу, то господарі у першому таймі мали неймовірну кількість моментів, але не забили, а ось ПСЖ відзначився на старті другого тайму. Гол забив Мбаппе.

Втім, «Манчестер Сіті» продовжував атакувати та зумів оформити два голи. Обидві команди вийшли у плей-оф, але англійці виграли групу.

В іншому матчі «Лейпциг» розгромив «Брюгге». Команди набрали по 4 очки і ведуть боротьбу за 3 місце.

Група A

Манчестер Сіті - ПСЖ 2:1
Голи: Стерлінг, 63, Жезус, 77 - Мбаппе, 50

Манчестер Сіті: Едерсон, Уокер, Стоунз, Діаш, Канселу, Родрі, Гюндоган, Зінченко (Жезус, 54), Марез, Стерлінг, Бернарду

ПСЖ: Навас, Хакімі, Маркіньос, Кімпембпе, Мендеш (Ебімбе, 69), Гуйє (Ді Марія, 68), Паредес, Еррера (Перейра, 61), Мессі, Неймар, Мбаппе

Брюгге - Лейпциг 0:5
Голи: Нкунку, 12, 90+3, Форсберг, 17 (з пін), 45, Андре Сілва, 26

Брюгге: Міньоле, ван дер Бремп (Мехеле, 60), Хендрі, Нсокі (Рікка, 46), Мата, Альварес, Ванакен, Ланг, Совах (Ізекерде, 82), Де Кателаре (Уеслі, 83), Дост (Рітс, 46) )

Лейпциг: Мартінес, Мукієле, Клостерман (Хенрікс, 62), Гвардіол (Бонна, 80), Анхеліньо, Кампф, Ляймер (Мориба, 62), Нкунку, Форсберг, Броббі (Новоа, 66), Андре Сілва

1. Манчестер Сіті – 12 очок (5 матчів)
2. ПСЖ – 8 (5)
3. Лейпциг – 4 (5)
4. Брюгге - 4 (5)

(80)

Олександр СКЛЯР: «Обмежень для тренувань у мене вже немає»
Футбол | 03 травня 2024, 23:12 0

Хавбек «Ворскли» розповів про свою травму та повернення до тренувань

ВІДЕО. Мудрик залишав поле у матчі з Тоттенхемом під овації вболівальників
Футбол | 03 травня 2024, 07:22 1

Михайло допоміг «Челсі» обіграти «шпор» з рахунком 2:0 у перенесеному поєдинку АПЛ