Мессі отримав найгіршу оцінку за матч ПСЖ – Лілль

Аргентинець провалив гру

3127
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Ліонель Мессі

Учора ПСЖ у 12-му турі Ліги 1 вдома обіграв «Лілль» із рахунком 2:1. Ліонель Мессі вийшов в основі ПСЖ на матч, але вже у перерві був замінений.

Головний тренер парижан Мауріціо Почеттіно заявив, що причина заміни в тому, що Мессі відчував дискомфорт. Так чи інакше форвард перший тайм провалив.

У підсумку, від авторитетного видання L`Equipe Мессі, разом із партнером по команді Джорджиньо Вейналдумом, отримав найнижчу оцінку за матч – лише 3 бали з 10.

Нинішнього сезону Мессі провів 5 матчів у Лізі 1, проте досі не забив жодного голу.

Олег Дідух Джерело: L'Equipe
(25)

Усик проти Ф’юрі – поєдинок 50 на 50. Легендарний бій за абсолюта
Бокс | 18 травня 2024, 03:50 31

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років