ПСЖ вирвав перемогу у Лілля, помстившись за втрачене чемпіонство

Ді Марія забив вирішальний гол наприкінці гри, Мессі був замінений у перерві

1425
1

29 жовтня у матчі 12-го туру чемпіонату Франції «ПСЖ» переміг «Лілль» з рахунком 2:1, помстившись за втрачене чемпіонство минулого сезону.

Вирішальний гол на 88-й хвилині забив Анхель Ді Марія. Форвард господарів поля Ліонель Мессі вийшов у старті, але був замінений у перерві матчу.

«ПСЖ» набрав 31 очко і продовжує лідирувати у чемпіонаті Франції.

Ліга 1. 12-й тур

«ПСЖ»  «Лілль»  2:1

Голи: Маркіньос, 74, Ді Марія, 88 – Давід, 31.

«ПСЖ»: Доннарумма, Бернат (Дагба, 65), Маркиньос, Кімпембе, Керер (Нуну Мендеш, 65), Вейналдум (Дракслер, 85), Гуйє, Данілу Перрейра, Мессі (Ікарди, 46), Ді Марія (Еррера, 90+3), Неймар.

«Лілль»: Грбіч, Жозе Фонті, Зекі Челік, Тіагу Джало, Мандава, Ренату Санчеш, Шека, Бурак Їлмаз (Онана, 75), Бамба (Юсуф Язиджі, 90), Іконе (Веа, 79), Давід.

Попередження: Мандава, 5. Бурак Їлмаз, 36. Ренату Санчеш, 57. Зекі Челік, 63. Неймар, 85.

Суддя: Делерю (Франція).

29 жовтня. Париж. Стадіон «Парк де Пренс».

Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву