Десна – Рух – 1:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 8-го туру Української Прем'єр-ліги

4753
8
ФК Десна

У п'ятницю, 17-го вересня, відбудеться поєдинок восьмого туру Української Прем'єр-ліги, в якому чернігівська «Десна» прийматиме львівський «Рух». Матч пройде в Чернігові на стадіоні імені Ю.Гагаріна та розпочнеться о 19:30.

Чернігівці не знали перемог в трьох останніх матчах. У попередньому турі «Десна» зіграла в результативну нічию з полтавською «Ворсклою» (2:2). «Сіверяни» програвали з рахунком 0:2, але ще в першому таймі зрівняли результат. Незважаючи на безліч моментів біля воріт, у другому таймі рахунок не змінився. «Рух» знаходиться на дев'ятому місці турнірної таблиці. У минулому турі львів'яни також зіграли внічию, поділивши очки з луганською «Зорею» (1:1). Раніше суперники провели п'ять очних поєдинків: 4 перемоги здобула «Десна, а 1 перемога дісталася «рухівцям».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Десна» - «Рух». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.