Погана розминка перед єврокубками. Зоря втратила очки у матчі з Рухом
Луганчани були змушені відіграватися після першого тайму
Команди, що зустрічалися сьогодні на «Арені Львів», перед початком матчу розділяли в турнірній таблиці три очки: «Зоря» на сьомій сходинці, «Рух» - на дев'ятій. Тому мотивація в обох була серйозною, адже ні луганська команда не хоче бути так низько, ні львів'яни не збираються кочувати десь між підвалом і серединою турнірної таблиці. Недаремно ж керівництво «Руха» поміняло тренера, запросивши керувати командою досвідченого і досить серйозного за рівнем фахівця. А Леонід Кучук вже встиг після повернення виграти львівське дербі.
Проте відразу свої серйозніші наміри забити продемонструвала «Зоря». А точніше, Кабаєв і Кочергін. Перший отримав м'яч на лінії штрафного майданчика після скидки грудьми від Гладкого і пробив з підкруткою від воротаря. Якби не втрутився рикошет, хтозна, чи Юрій Паньків справився б з ударом. А хвилиною пізніше приблизно з тої ж точки бив Влад ще раз - м'яч полетів так само, як і під час попереднього удару, але знову не влучив у ворота. І на завершення цієї активної п'ятихвилинки Кочергін отримав м'яч після обрізки Паньківа, вийшов справа на ударну позицію, міг давати наліво, де на штанзі був самотній Аллах'яр. Проте Владислав - не де Брюйне, тому вирішив бити сам. Вийшло дуже невдало.
Після невеличкої паузи без загострень міг забити Аллах'яр, причому це був би шедевр. Кочергін прострелив справа, Саядманеш з розвороту бив п'ятою. Проте два фактори завадили іранцеві відзначитися - по-перше, він не влучив у рамку, по-друге, якби потрапив, лайнсмен все одно зафіксував офсайд.
Іранський форвард все ж спробував показати, що і в його команді можуть віддаватися паси в стилі бельгійського плеймейкера. Після красивої «стіночки» з Кочергіним Аллах'яр прострілив справа на дальню штангу, там мав би бути, напевно, Гладкий, проте його там не виявилося.
Тут же Федорчук сфолив в центрі на Назарині. Здавалося, рядовий фол, проте Єгор пограв кілька хвилин, впав на газон і попросив заміну. Гру продовжив Ловро Цвек.
Перший момент в матчі господарі створили аж на 28 хвилини. Після швидкої атаки Федорчук обігрався з Борячуком і пробив метрів з 18, проте Мацапура був уважним.
А через кілька хвилин в штрафному «Руха» було гаряче - Паньків спершу врятував після непростого удару, а трохи пізніше не розібрався після звичайного закидання, хто буде першим на м'ячі. Пощастило, що луганські гравці не змогли зорієнтуватися і пробити.
Проте забили першими все ж господарі. Вернидуб махнув мимо м'яча після закидання, хотів збивати Борячука, який виходив на ударну позицію, але згадав, що в нього є жовта картка, і передумав. Хтозна, можливо, і варто було б - Борячук прекрасно вклав на газон Імерекова і з лінії штрафного поклав м'яч під праву штангу!
До перерви в «Зорі» були ще один удар п'ятою від Аллах'яра (гірший, ніж перший), невдалі удари Гладкого (головою після кутового) та Хомченовського («парашут» з правого флангу не залетів у дальній кут).
Після перерви стало ясно, що малюнок гри не зміниться - «Зоря» атакувала (моменти мали Аллах'яр і Гладкий, причому Олександр пробив у Паньківа з двох метрів), «Рух» бігав у контратаки. Гладкий все-таки забив після пасу Саядманеша, проте сфолив, забиваючи, і арбітр справедливо не зарахував гол.
Відсутність забивного гравця на вістрі атаки особливо відчувалося, коли луганські гравці робили простріли і навіси. Гладкий банально не встигав або не відчував, куди треба бігти. Кабаєв, схоже, це зрозумів, тому замість чергового пасу вирішив зліва пробити з гострого кута - Паньків врятував. І, нарешті, Скрипник зняв з поля Гладкого, випустивши замість нього джокера останнього матчу Фрімпонга. А от друга заміна здивувала - замість центрального захисника Імереков вийшов Шахаб.
І відразу ж відбувся гол, щоправда, без участі нових гравців. Паньків виніс, Вернидуб головою (!) з центра поля вивів на побачення з кіпером Аллах'яра, котрий впевнено переграв воротаря.
«Рух» показав, що не проти і нічиєї. Всією командою львів'яни окопалися на своїй половині, дуже рідко здійснюючи вилазки. А «Зоря», логічно, атакувала. Кочергін вчергове бив зліва - Паньків потягнув, а Шахаб не встиг на добивання. Проте це була тільки пристрілка. Шахаб вискочив на побачення з Паньківим після пасу Аллах'яра, обіграв його і вирішив бити з гострого кута по пустих воротах. Можливо, краще було б віддати направо Фрімпонгу, оскільки Захеді не зумів забити - м'яч тільки лизнув ближню стійку і вилетів за лицьову лінію.
Вже в компенсований час (п'ять хвилин додав арбітр) могли забивати Федорчук зі штрафного та Аллах'яр після навісу Кочергіна. Проте рахунок так і не змінився - 1:1.
В наступному турі «Зоря» вдома прийматиме «Чорноморець», а «Рух» поїде здавати черговий екзамен в Чернігів до «Десни».
Українська Прем'єр-ліга. 7-й тур.
«Рух» – «Зоря» - 1:1
Борячук, 37 – Аллахьяр, 74
Мартынюк, 38, Федорчук, 39, Паньків, 62, Мисик, 90+3 – Вернидуб, 32, Цвек, 64, Жуніньо, 89
«Рух»: Паньків – Мисик, Мартинюк, Білий, Роман (Гагун, 46) – Карасюк – Бойчук (Кузик, 81), Федорчук, Притула (Кухарук, 69, Сич, 90), Климчук – Борячук (Кондраков, 80).
«Зоря»: Мацапура – Жуніньо, Імереков (Шахаб, 72), Вернидуб, Хомченовський – Назарина (Цвек, 25) – Аллах'яр, Булеца, Кабаєв, Кочергін – Гладкий (Фрімпонг, 72).
Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький).
Стадіон: «Арена Львів» (Львів).
Удари (у площину): 7 (5) – 18 (8)
Кутові: 0 – 6
Оффсайди: 2 – 1.
РУХ-ЗОРЯ.ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Температура: 24°C
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
У топ-3 також входять Мохамед Салах та Гаррі Кейн
Колишній півзахисник Челсі продовжить кар'єру в рідному Сан-Паулу
Надеюсь, что в Лиге Конференций прорвет
Гол в ворота Зари сегодня как под копирку матча с Рапидом. С такой обороной любой середняк Премьер-Лиги забьет, ну а дальше привет автобус
Жаль не удалось проверить что там с угловыми в обороне. Автобус до них не доехал. В атаке лишь пара была интересных, ну хоть что-то.
1. Як так сталося, що за минулого тренера Вернидуб дійсно цементував оборону, а зараз за п'ять хвилин просто пропускає м'ячі двічі під ногою за 5 хвилин, що призводить до картки і голу? Причому далеко не вперше робить жахливі помилки. Тільки не треба про вік, бо мова ж не про програний спринт більш молодому супернику. З віком, навпаки, досвід повинен допомагати, щоб не помилятися в елементарних ситуаціях.
2. Чому в Олімпіку Шахаб був найкращим бомбардиром чемпіонату, а під керівництвом блискучого майстра тренерського цеху тільки моменти губить?
Як все це у вас працює?