12.09.2021, FT   ТВ-трансляція:

На зустрічних курсах. Ворскла і Десна зіграли внічию у видовищному поєдинку

Команди забили по два голи і не реалізували багато моментів

© ФК Ворскла

Поєдинок у Полтаві між місцевою «Ворсклою» та чернігівською «Десною» закривав недільну програму 7-го туру української Прем'єр-ліги. І хоча як мінімум до двох суботніх матчів була прикута більша увага, за напруженням саме зустріч команд Юрія Максимова і Олександра Рябоконя найбільше заслуговувала на статус центральної.

«Ворскла» в дебюті гри приголомшила суперника, зробивши заявку на перемогу. Вже на четвертій хвилині Скляр з правого флангу скинув у центр штрафного, де Пуцліну вдалося пробити повз Мисака. Незабаром воротареві гостей довелося знову витягати м'яч з сітки, цього разу його засмутив Степанюк, якому асистував той же Скляр.

Як не дивно, гравці «Десни» після цього не опустили руки, а зуміли відігратися ще до перерви. Спочатку на екваторі першого тайму Волошин скористався помилкою Якубу, увірвався до штрафного і скоротив розрив у рахунку. А кілька хвилин по тому Тотовицький вивів Безбородька на побачення з Різником, якому не вдалося врятувати «Ворсклу» від другого пропущеного м'яча.

ФК Ворскла

На перерву команди пішли за рівного рахунку на табло, тому в другому таймі все почалося, по суті, з чистого аркуша. Обидві команди продовжили створювати небезпечні моменти і могли продовжити гольову перестрілку, проте в одних моментах гравцям бракувало влучності, в інших на висоті були голкіпери – і Різник, і Мисак в декількох епізодах зіграли просто блискуче, рятуючи свої ворота.

Ближче до кінця зустрічі було помітно, що позначилася втома, та й ніхто не поспішав ризикувати. Все-таки одне очко, здобуте в боротьбі з прямим конкурентом за єврокубкову зону, краще, ніж «журавель в небі».

2:2 – результативна нічия дозволила «Десні» з 13 очками обійти «Дніпро-1» за рахунок кращої різниці м'ячів і піднятися на четверту сходинку в турнірній таблиці елітного дивізіону України. У «Ворскли» тепер 12 балів і шосте місце.

Цікаво, що для «сіверян» це перша нічия в сезоні. Команда Олександра Рябоконя, яка на старті сезону виграла чотири поєдинки поспіль, перервала серію з двох поразок.

Українська Прем'єр-ліга. 7-й тур.

«Ворскла» - «Десна» - 2:2

Пуцлін (4), Степанюк (17) - В.Волошин (26), Безбородько (32)

Тілль (16), Бондаренко (70) - Селін (12), В.Волошин (28), Картушов (41), Завійський (64), Цимбалюк (81)

«Ворскла»: Різник, Якубу (Яворський, 46), Бондаренко, Чеснаков, Пердута, Пуцлін, Челядін, Скляр (Вакула, 59; Кравчук, 85), Тілль, Степанюк, Рангел (Пешич, 68).

«Десна»: Мисак, Жук, Селін, Цимбалюк, Болбат (Ковтун, 89), Домбровський, Тотовицький, Картушов, В.Волошин (Калитвинцев, 46), Завійський, Безбородько (Будківський, 73).

Арбітр: Сергій Бойко (Київська область)

Стадіон «Ворскла» імені О.Бутовського (Полтава)

ВОРСКЛА - ДЕСНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу
32' ГОЛ ! М'яч забив Денис Безбородько (Десна).
25' ГОЛ ! М'яч забив Вікентій Волошин (Десна).
17' ГОЛ ! М'яч забив Руслан Степанюк (Ворскла).
4' ГОЛ ! М'яч забив Давид Пуцлін (Ворскла).