ФОТО. Яскраві моменти збірної України з біатлону в сезоні 2020/21

Сезон вийшов важким, але цікавим

1381
2

Підійшов до кінця черговий біатлонний сезон. Він пройшов в епоху ковіду і це відклало свій відбиток на сезон, але він пройшов і це вже перемога спорту.

На чемпіонаті світу-2021, який пройшов у словенській Поклюці, в жіночій естафеті збірна України третій рік поспіль стала бронзовим призером. За нашу збірну бігли Анастасія Меркушина, Дар'я Блашко, Юлія Джима і Олена Підгрушна.

Непогано склалися для 30-річної Юлії Джими і особисті дисципліни. На сьомому етапі Кубка світу в італійському Антхольці киянка стала другою в індивідуальній гонці, а на восьмому етапі в чеському Нове-Мєсто їй вдалося показати другий результат у спринті.

Решта українців медалей не завоювали, але варто також виділити п'яте місце Антона Дудченка в індивідуальній гонці етапу в Антхольці. 24-річний біатлоніст на останньому колі боровся за медаль і програв бронзовому призеру всього три десятих секунди.

Давайте згадаємо найкращі миті і будемо сподіватися, що наступний сезон буде ще краще.

(10)

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 4

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!