Жанмонно виграла мас-старт, у Джими – 23 місце. Глобус завоювала Вітоцці

У канадському Кенморі відбулася заключна жіночі гонка КС з біатлону

5107
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Юлія Джима

В канадському Кенморі завершилася заключна жіноча гонка 9-го етапу Кубка світу з біатлону.

Мас-старт виграла Лу Жанмонно із Франції. У топ-3 гонки також увійшли: Яніна Хеттіх-Вальц (Німеччина) і Жиллон Гігонна (Франція). 23-тє місце посіла українка Юлія Джима з 4 промахами.

Ліза Вітоцці з Італії виграла Великий хрустальний глобус, що вручається переможцю загального заліку сезону Кубка світу (1091 очко).

До топ-3 загального заліку також увійшли: Лу Жанмонно (Франція) – 1068 очок, Інгрід Тандреволд (Норвегія) – 1044.

Найкращими з українок у загальному заліку стали: 24. Юлія Джима (283), 25. Анастасія Меркушина (179).

Француженка Лу Жанмонно виграла залік мас-стартів на Кубку світу (252), випередивши Жюлію Симон із Франції на 11 пунктів (242), третьою стала Лена Хеккі-Гросс (Швейцарія) – 205.

Кубок світу з біатлону

9-й етап, Кенмор (Канада)

Мас-старт. Жінки, 17 березня

• 1. Лу Жанмонно (Франція) – 32:55,0 (0+0+0+1)
  • 2. Яніна Хеттіх-Вальц (Німеччина) +11,9 (0+0+0+1)
  • 3. Жілонн Ґіґонна (Франція) +15,8 (0+0+0+0)
  • 23. Юлія Джима (Україна) +2:29,4 (0+1+1+2)

introvert
Теплі обійми Лізи і Інгрід на фініші гонки - це мабуть найкрасивіше з побаченого в цьому сезоні кубка світу. Респект дівчатам!
Віктор Коробка
Сімон з Бразою фейерили, а Жанмоно тихою сапою - найкраща у зб. Франції. Красуня!
До речі, виправіть: у Меркушиної не 25, а 35 місце. На жаль, поки що до Джими ніхто і близько не знаходиться. Не здивуюсь, якщо в наступних сезонах жінки теж втратять місце в десятці та квоту. Поки що надія тільки на прогрес Дмитренко та Петренко.
antt
До речі, ще в перших гонках в Кенморі відзначали краєвили і ландшафт цієї канадської місцевості. Дійсно дуже різниться те що бачили тиждень тому в американській сніжній напівпустелі, що більше нагадував гонки в номінальному Пекіні. Тут на сайті було написано, що біатлоністи лише раз на два роки приїджають на американський контитент. Хотів перевірити інформації, підтвердження не знайшов. Але прочитав, що цього року якийсь місцевий фонд штату Юта виділив кошти на будівництво чи розширення приміщення в Солджер Холлоу, бо раніше там більше використовували палатки (які і так помітив цього разу) і трейлери. От такий стан не дуже популярного виду в Америці. В Канаді картина візуально краща. Але команда ще набагато гірше від наших спортсменів виступає, і особливо чоловіки. Але в біатлоністів із США ситуація краща, майже наших наздоганяють. Хоча розташований Кенмор на тій самій широті, 51, що й Чернігів. Зараз там 12-13 градусів тепла, а в кінці наступного тижня має бути вже стільки ж морозу.
antt
Виходить норвежка сама не вірила, а може і не дуже хотіла докладати зусиль, ще перед Кенмором  і все програла уже в спринті, а вчора в пурсьюті це довершила. Спринт це була "гонка на дві" чи на подвійні пункти в заліку. Бо знаючи як вона влучає на стійці в гонках на 4 рубежі їй було ні на шо розраховувати. А сцена звичайно трохи дивна навіть для жіночого біатлону. Вона ще сьогодні Жан Моно пропустила, то чого і цю забула. От ця ще донедавна невідома французка показала як обходити своїх більш іменитих співвітчизниць, в яких краще з бігом, а ще б один старт два, і б усіх би обігнала в загальнольному заліку. Так сказати - Учіться!