05 травня о 19:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

05 травня о 19:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Удар Судакова з лінії летить мимо правої штанги! Три хвилини додано.

05 травня о 19:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Команди відверто дограють.

05 травня о 19:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
84’

Момент!

Після блискавичної контратаки швед завершував атаку справа і Варакута врятував Чорноморець.

05 травня о 19:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Заміна в Шахтаря

Назарина замість Криськіва.

05 травня о 19:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

МОМЕНТ!

Ієде після подарунку від Ракіцького приняв на груди і пробив метрів з 20, Різник ледь витягнув з нижнього кута!

05 травня о 19:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

Заміна в Чорноморця

Артем Присяжнюк замість Васильєва.

05 травня о 19:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Перекладина!

Невертон скинув під удар Егіналду, той метрів з 14 бив у праву дев'ятку і вийшло трохи вище!

05 травня о 19:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Заміни в Шахтаря

Швед замість Зубкова, Невертон замість Кевіна, Степаненко замість Марлона.

05 травня о 19:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Зубков збив Брагару, який його розхитав.

05 травня о 19:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

Небезпечно!

Кевін прострілив зліва, ніхто не замкнув, а Судаков другим темпом пробив вище.

05 травня о 19:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Егіналду виходить в центр нападу замість Сікана

66’

Момент!

Правий фланг Шахтаря помилився, а Васильєв після подачі пробив головою мимо порожніх воріт, оскільки Різник теж помилився на виході.

05 травня о 19:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Заміни в Чорноморця

Ієде та Гучек замінили Авагімяна та Салюка.

05 травня о 19:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Судаков вирішив на силу бити з гострого кута а-ля Ребров Барселоні, але Георгію до Сергія Станіславовича ще далеко.

05 травня о 19:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Салюк стрибнув у ноги Кевіну і отримав попередження. Аж газон в повітря після підкату полетів.

05 травня о 19:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

ГГГОООЛЛЛ!!!

Кевін впевнено з точки покотив направо, воротар стрибнув наліво.

05 травня о 19:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

Пенальті!

Варакута вийшов на м'яч після необережного пасу назад Бадібанги, Сікан прокинув мимо нього і був збитий воротарем.

05 травня о 19:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

Небезпечно!

Після прострілу зліва від Кевіна Сікан не зумів нормально пробити.

05 травня о 19:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Другий тайм розпочався не так активно, як другий. Авагімян пробивав справа з гострого кута, вийшло слабко і в руки воротарю.

05 травня о 19:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Заміна в Чорноморця.

Орест Кузик замість непомітного Богдана Бойчука.

05 травня о 19:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАМ РОЗПОЧАВСЯ!

05 травня о 18:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

05 травня о 18:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

Біля Григорчука літає зграя чи то комах, чи то пилинок. Цікаво.

05 травня о 18:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Удар Зубкова з меж штрафного заблокували.

05 травня о 18:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Дальній удар Ракіцького зі штрафного влучив у стінку.

05 травня о 18:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Зубков погано подав, але воротар спіймав і вийшов з м'ячем за межі поля. Повторний кутовий небезпечним не був.

05 травня о 18:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Дальній удар Кевіна летить мимо, але Варакута для чогось відбив на кутовий. Буде гол?

05 травня о 18:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Судаков вирішив бити штрафний метрів з 25, м'яч низом прилетів у руки Варакуті.

05 травня о 18:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Салюк в центрі поля збиває Сікана.

05 травня о 18:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Удар скорпіона!!!

Після подачі справа Коноплі Зубков пробував виконати шедевр, удар вийшов, але Варакута спіймав м'яч у дальньому куті!

05 травня о 18:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Дальній удар Азарова після кутового і виносу вийшов незграбним і неточним.

05 травня о 18:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Шахтар подвійним ударом отримав своє і заспокоївся, а Чорноморець приголомшений.

05 травня о 18:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Після подачі Ракіцького Сікан виграв верхову боротьбу і збільшив перевагу своєї команди.

05 травня о 18:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

Судаков вирішив бити здалеку і не прогадав, дальній удар Георгія кіпер одеситів відбити не зумів!

05 травня о 18:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Дальній удар Зубкова справа у дальню дев'ятку летить вище.

05 травня о 18:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Момент!

Кевін відібрав м'яч, віддав Сікану, той ввійшов у штрафний і бив у дальній кут, Варакута потягнув.

05 травня о 18:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

Цікава ідея була, але погане виконання.

Навіс з кутового пішов на лінії штрафного на ногу Брагару, але той з льоту не влучив по м'ячеві, а Путря другим темпом пробив вище.

05 травня о 18:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Зубков впав у боротьбі з Брагару в штрафному одеситів, арбітр ВАР подивився епізод і прийняв правильне рішення - фолу не було.

05 травня о 18:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Стартова активність шахтаря ненабагато, але все ж спала.

05 травня о 18:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Момент!

Кевін опинився на ударній позиції і Варакута в падінні зумів спіймати м'яч!

05 травня о 18:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Момент!

Зубков отримав м'яч справа, ввійшов в штрафний, бив у дальній кут і тільки захисник врятував Чорноморець від гола, кіпер був вже безсилий.

05 травня о 18:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Момент!

Авагімян зробив пас, який терпіти не можуть тренери - впоперек через все поле низом, м'яч в штрафному перехопив Судаков і тільки в останній момент Салюк заблокував удар!

05 травня о 18:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Єрмаков на рівному місці ледь не обрізався через погану техніку.

05 травня о 18:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

05 травня о 18:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Героям слава!

Традиційний перший символічний удар виконав український захисник Альберт Ткаченко.

Хвилина мовчання...

05 травня о 17:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В неділю, 5 травня, відбудеться поєдинок 27 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть донецький «Шахтар» та одеський «Чорноморець». Гра пройде на на стадіоні «Лівий берег» Київської області, початок – о 18:0.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Команди на цьому ж стадіоні кілька днів тому грали перенесений матч 12 туру, гра закінчилася перемогою «гірників» з рахунком 4:1 (з хет-триком Марлона Гомеса). В півфіналі Кубка України цього сезону, де грали ці ж команди, був зафіксований такий самий рахунок і той же переможець. Таким чином, третя гра в сезоні дає можливість «Чорноморцю» все ж взяти очки, адже вони зайвими точно не будуть. Як і «Шахтареві», який бере участь в чемпіонській гонці з «Динамо».

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Шахтар» – «Чорноморець».