5 поспіль домашня поразка Клоппа. Челсі на Енфілді переграв Ліверпуль

Долю матчу вирішив красивий постріл Маунта

5399
13

Початок матчу пройшов у боротьбі за м'яч. На старті поєдинку територіальну перевагу мав «Ліверпуль», але після 10-ї хвилини вже «сині» взяли гру під свій контроль. Можна згадати момент у Вернера, але німецький нападник після помилки Гомеса не зміг пробити сильно і сферу легко забрав Аліссон. А на 23 хвилині Вернер свого домігся. Жоржиньо закинув на Тімо і нападник відкрив рахунок в матчі. Втім, ВАР взяття воріт відмінив, розгледівши мінімальний офсайд у форварда.

Здавалося, перший тайм закінчиться нульовою нічиєю, але проти такого сценарію був Маунт. На 42-й хвилині Мейсон на лівому фланзі обіграв захисника і пробив з правої в кут воріт Аліссона - удар вийшов і красивим і влучним - 0:1.

Другий тайм також почався без особливого драйву, але прагматизм «Челсі» ледь не призвів до успіху - удар Чілвела прийняв на себе захисник господарів. А вже під кінець зустрічі забивати міг один з найактивніших у «аристократів» Вернер, але Аліссон врятував свою команду в ближньому бою.

У підсумку 0:1, «Ліверпуль» програє свій п'ятий домашній матч поспіль і продовжує йти шостим. «Челсі» не знає поразок з 19 січня, коли був переможений «Лестером». Команда Томаса Тухеля обійшла «Вест Хем» і облаштувалася на четвертій позиції в турнірній таблиці АПЛ.

Англійська Прем'єр-ліга. 29-й тур.

«Ліверпуль» - «Челсі» - 0:1

Маунт, 42

«Ліверпуль»: Аліссон, Кабак, Робертсон, Александер-Арнольд, Фабіньо, Вейналдум, Джонс (Жота, 62), Тьяго (Мілнер, 80) Мане, Салах (Окслейд-Чемберлен, 62) Фірміно.

«Челсі»: Менді, Крістенсен, Аспілікуета, Рюдігер, Чілвел, Джеймс, Жоржиньо, Канте, Маунт (Ковачич, 80), Вернер (Хаверц, 91), Зіеш (Пулішич, 66).

Футбол | 03 травня 2024, 00:06 11

Перший півфінальний матч Ліги Європи казкова команда Хабі Алонсо залишила за собою на чужому полі