ЮЧС-2021 з біатлону. Меркушина фінішувала 15-ю у гонці переслідування

Словенка Лєна Репінц оформила золотий дубль

7380
7
Український біатлон. Олександра Меркушина

У середу, 3 березня, в австрійському Обертілліаху відбулася гонка переслідування у дівчат в рамках молодіжного чемпіонату світу-2021 з біатлону.

Найкращою в складі збірної України знову стала Олександра Меркушина. 16-річна біатлоністка не закрила чотири мішені й фінішувала 15-ю. Досить непогану гонку провела Олена Городна – 25 місце після старту з 39-ї позиції.

Золоту медаль у другій гонці поспіль виграла словенка Лєна Репінц. Віце-чемпіонкою світу стала представниця Італії Мартіна Трабуккі, а бронзову нагороду завоювала ще одна італійка Лінда Цінгерле.