ЧС-2021 з біатлону. Легрейд виграв індивідуальну гонку, Прима – в топ-10

Інші українські біатлоністи не потрапили в топ-40

25631
23
Getty Images/Global Images Ukraine. Стурла Легрейд

У середу, 17 лютого, в словенській Поклюці відбулася чоловіча індивідуальна гонка в рамках чемпіонату світу-2021 з біатлону.

Чемпіоном світу став норвежець Стурла Легрейд, якому вдалося закрити всі 20 мішеней. Срібну медаль завоював ще один ідеальний стрілок – німець Арнд Пайффер. Бронзу з однією хвилиною штрафу здобув норвежець Йоганнес Дале.

Найкращим у складі збірної України став Артем Прима, який єдиний промах в гонці допустив на заключній стрільбі і зайняв 9 місце. Решта підопічних Юрая Санітри не потрапили в очкову зону.

Зовсім провально виступив капітан збірної України Дмитро Підручний, у нього 67 місце і шість хвилин штрафу в пасиві. Всього в гонці взяв участь 101 біатлоніст.

axylinam
Прима -хорошая гонка,остальные очень плохо пробежали,Тищенко тихий ужас,немец молодец-первая медаль для своей сборной была выиграна
euro2012_za_2012euro
Гонка Индивидуальная , а не преследование..
vizuals
Коментатор на Першому просто бомба. Коментарії рівня бога. Особливо сподобалося, як він закликав насолодитися фінішем Дудченка ,який ледве заїхав у топ-50
garik_trinity
Как всегда, плыли и на берегу обгадились. Хотя медаль ему и так не светила даже при чистой стрельбе.
Al Zolo
Прима-умничка...... ну просто провал у Пидручного-может ему в лыжи перейти? И еще очень огорчился за Бе-он так хотел и старался но не смог ндивидуального золота взять
sand
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
PETP0
Пидручный - одноразовый чемпион. Можно списывать. Прима показал свой максимум. Об остальных и говорить нечего. Короче с каждой гонкой все печальней и печальней.
andrei saenko
Коментатор-это пи......з,сборная мертвая,заезд в 10 сродни медали.Старики не тянут,за молодеж вообще молчу.Полный КАПЕЦ.
Igor Gumeniuk
Цимбал - перший запасний. Не хватило 1 балів. Сьогодні достатньо би було, якби Халілі промазав.
Підручний - третій запасний. Сьогодні достатньо би було 38 місця.
Сумно.
Микола Унгурян
Схоже що цьогорічний ЧС без медалей для українців. Ну що ж, може зоч так випруть Бринзака на пенсію.
Александр Ад
маємо тє що маємо
dnicka
Подручный - настоящий " капитан " : последний на тонущем корабле...
osso
Единственный кто может бежать намазал безбожно. Остальные пешеходы ещё те.
slavarost
Думаю на одиночную смешанную надо поставить Пидручного и Джиму. Возможно их наконец прорвет в стрельбе, с ходом ведь все хорошо. Тем более масс старт оба пропускают. В противном случае не вижу перспектив на медали у нас
ya_3
Поясніть мені, будь ласка, хоч хто-небудь, на який ляд треба було ставити Підручного на його неулюблену індивідуалку, зате викинути з неї Цимбала, якому вона вдається і в якого були шанси потрапити на масс-старт? Чи не занадто вже "мудрі та виважені" розрахунки у Санітри, як і вчорашній непотрібний старт Підгрушної?