Даремно дозволили грати: орендований у Зорі Янаков приніс Інгульцю нічию

Команда з Петрового вп'яте в сезоні завершила матч з рахунком 1:1

4035
19
ФК Інгулець

Програму 8-го туру української Прем'єр-ліги закрив матч на «Славутич-Арені» в Запоріжжі, в якому зустрілися «Інгулець» із села Петрове і луганська «Зоря».

Тільки одну зміну в стартовому складі зробив головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко в порівнянні з попереднім туром: Денису Янакову цього разу було призначено стати джокером, він почав матч на лавці для запасних, а з перших хвилин на лівому фланзі півзахисту грав Ілля Коваленко.

Луганська «Зоря», яка в четвер грала проти «Браги» (1:2) в Лізі Європи, вдалася до більш істотною ротації складу. У запасі залишилися п'ять гравців, які грали проти португальської команди, їх замінили Шевченко, Руфаті, Абу Ханна, Циганікс і Гладкий. Варто відзначити першу появу у старті хорвата Агрона Руфаті, до цього він з'являвся на полі лише після перерви.

Погода, а точніше негода внесла свої корективи в хід гри: футболістам було важко пристосуватися до мокрого газону, через що командам не вдавалося створювати успішні комбінації. В таких умовах можна легко отримати травму, що і сталося з Лупашком на екваторі першого тайму, наставнику «Інгульця» довелося робити вимушену заміну.

Перший більш-менш небезпечний момент був створений на 33-й хвилині, коли Младен Бартулович досить непогано виконав штрафний удар, але м'яч від поперечини полетів вище воріт. Втім, Микита Шевченко в тому епізоді все контролював.

«Зоря» могла піти на перерву, ведучи в рахунку: Циганікс з лівого флангу навісив на голову Гладкому, який відправив м'яч у сітку. Ось тільки гол не був зарахований, завдяки VAR у форварда луганчан був зафіксований офсайд.

У другому таймі гру номінальних господарів посилив вихід на поле вищезгаданого Дениса Янакова. І на 63-й хвилині керівництво «Зорі», ймовірно, пошкодувало, що дозволило відданим в оренду футболістам грати проти себе. Янаков заробив небезпечний штрафний удар і сам взявся його виконувати. Та й так пробив, що м'яч зняв павутину з дев'ятки воріт Микити Шевченка – 1:0!

Але недовго команда Лавриненка вела в рахунку. Вже через 10 хвилин рефері призначив пенальті у ворота «Інгульця» за фол Кучеренка проти Іванисені. Причому спочатку арбітр в тому епізоді зафіксував офсайд, але після перегляду VAR змінив своє рішення. Взявся пробивати 11-метровий Юрченко, і він ледь не став антигероєм для луганчан: удар Владлена голкіпер відбив. Але потім арбітр надав Юрченку ще одну спробу, бо Шуст вийшов з воріт. Цього разу лідер луганчан не схибив.

«Зоря» намагалася всіма силами вирвати перемогу, і вже у компенсований час непоганий шанс забити вирішальний гол був у Єгора Назарини, але хавбеку не вистачило точності після удару з лінії штрафного майданчика. «Інгулець» вп'яте в сезоні зіграв внічию з рахунком 1:1, поки у команди з Петрового немає жодної перемоги. У «Зорі» справи йдуть теж не гладко: всього дві перемоги у восьми турах. Тепер Віктор Скрипник повинен встигнути налаштувати команду перед єврокубковим матчем з грецьким АЕКом.