Луїш КАШТРУ: «Було два абсолютно різних тайми»

Наставник «Шахтаря» - про матч проти «Зорі»

4752
20
ФК Шахтар Донецьк. Луіш Каштру

Сьогодні донецький «Шахтар» в третьому турі УПЛ на виїзді зіграв внічию 2:2 з «Зорею». Головний тренер «гірників» Луїш Каштру поділився враженнями від матчу:

- У грі було два абсолютно різних тайми. У першому «Зорі» було набагато більше, ніж «Шахтаря», - суперник завдав 10 ударів по наших воротах. У другому було набагато більше «Шахтаря», а у суперників лише три удари.

Чому так? Ми були дуже розтягнутими в першому таймі. Хотіли пресингувати високо - не виходило, тому що команда грала недостатньо компактно, була дуже велика відстань між лініями півзахисту та захисту. «Зоря» відправляла туди своїх двох нападників і таким чином розкривала нашу оборону: м'яч дуже часто проходив як з подач, так і після пасів півзахисників.

У другому таймі ми змогли скорегувати ці помилки, відбирали м'яч, відбирали простір і були набагато ближчими до перемоги. На жаль, сьогодні не вдалося виграти. У першому таймі була поразка 1:2, у другому таймі - перемога 1:0. Фінальний результат - 2:2.

Але, повторюся, в цілому по грі було два абсолютно різних тайми. У першому «Зоря» заслуговувала на перемогу, у другому - ми. До речі, в кінці першого тайму, в останні 10 хвилин, домінував уже «Шахтар». Ми були сильні в грі 55 хвилин і дуже погано себе показали протягом 35 хвилин.

- Сьогодні ви довірили місце у воротах Трубіну. Наскільки задоволені?
- Трубін грав і в першому турі чемпіонату. Це ні для кого не новина. Я розглядаю Трубіна, як Пятова, як Шевченка і як Гриценка. Коли приймаю рішення використовувати певного футболіста, я його ставлю. Це залежить від того, як вони працюють протягом сезону.