| Оновлено 06 липня 2020, 13:40
4152
24

Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО: «Шкода, що ми втратили дуже важливі очки»

Наставник київського «Динамо» поділився враженнями про поразку від донецького «Шахтаря» (2:3)

4152
24
ФК Динамо Київ. Олексій Михайличенко

Головний тренер київського «Динамо» Олексій Михайличенко прокоментував поразку в матчі 29-го туру УПЛ з «Шахтарем» (2:3).

«У першому таймі, напевно, було хвилювання і занепокоєння результатом. Грати набагато легше, коли над тобою нічого не висить. На мій погляд, це сковувало нашу команду в першому таймі, і ми припускалися багатьох простих помилок і не могли нічого конструктивного зробити в атаці. Рахунок в першому таймі був абсолютно за грою.

Шкода, що ми втратили дуже важливі очки, але попереду ще три гри, в яких все буде залежати тільки від нас», — зазначив Михайличенко в інтерв'ю програмі «Профутбол».