Новий скандал. Попов зіграв рукою поблизу воріт, але суддя не дав пенальті

Після удару Владислава Кабаєва («Зоря») м'яч летів у площину воріт «Динамо»

33556
149
Кадр з відео

У матчі 26-го туру Української Прем'єр-ліги київське «Динамо» обіграло луганську «Зорю» (3:1). У початковій чверті матчу за рахунку 0:0 стався скандальний епізод.

На 15-й хвилині після удару Владислава Кабаєва м'яч летів у площину воріт киян, і захисник «Динамо» Денис Попов зіграв рукою у своєму штрафному.

Суддя матчу Микола Балакін відмовився поставити 11-метровий удар. Гравці «Зорі» стали протестувати, але рефері навіть не став дивитися відео епізоду за допомогою системи VAR.

Опитування

Голосів 366
На 15-й хвилині матчу Зоря – Динамо (1:3) після удару Владислава Кабаєва м'яч захисник киян Денис Попов зіграв рукою. Суддя матчу Микола Балакін відмовився поставити 11-метровий удар. Чи був пенальті насправді?