68 років тому українець встановив рекорд НХЛ, який тримається й досі

Білл Мосієнко за 21 секунду закинув три шайби

68 років тому українець встановив рекорд НХЛ, який тримається й досі
© НХЛ. Білл Мосієнко

Рівно 68 років тому, 23 березня 1952 року, канадець українського походження Білл Мосієнко закинув 3 шайби за 21 секунду. У домашньому матчі проти «Нью-Йорк Рейнджерс» нападник «Чикаго Блекхокс» Мосієнко закинув три шайби, посприявши перемозі своєї команди з рахунком 7:6.
 
Відзначимо, що в 1965-му Білл Мосієнко був включений до Залу хокейної слави, а в 1991 році в його рідному місті Вінніпег одна зі спортивних арен, «Ківатін Арена», була перейменована в «Білл Мосієнко Арена». Не стало Білла в 1994 році, у віці 72 років.
 
Нагадаємо, НХЛ зупинила регулярний сезон через коронавірус.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — УХЛ

(107 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    icebeer
      icebeer, 25.03.2020 21:48
    0
    Саша Яковенко, 24.03.2020 17:03
    ну почему?
    снимаем вратаря, три вбрасывания, три точных щелчка от центра площадки и секунд за 15 три гола забить можно.
    После сбрасывания 4-5 сек более чем достаточно домчать до ворот.
    sidor brens
    online
      sidor brens, 24.03.2020 20:05
    0
    Саша Яковенко, 24.03.2020 17:03
    ну почему?
    снимаем вратаря, три вбрасывания, три точных щелчка от центра площадки и секунд за 15 три гола забить можно.
    Так вратаря надо было Чикаго снимать при 4:6! А Рейнджерам на фига его снимать? И как может нормальный вратарь пропустить 3 подряд с центра???
    sidor brens
    online
      sidor brens, 24.03.2020 20:02
    0
    Как это возможно? Он с центра площадки пробивал? Или играли на контору?
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 24.03.2020 19:51
    +2
    Саша Яковенко, 24.03.2020 17:03
    ну почему?
    снимаем вратаря, три вбрасывания, три точных щелчка от центра площадки и секунд за 15 три гола забить можно.
    Уникальный, потому что вратарь как раз был и очень не хотел, чтобы ему вкатили 3 шайбы за пол минуты!
    Можешь улучшить рекорд, вперед с песней!
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 24.03.2020 17:03
    -1
    Semen Pocov, 24.03.2020 15:32
    А яйца, то яйца как мешают...
    у каждого свои проблемы. сочувствую.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 24.03.2020 17:03
    +1
    vital, 24.03.2020 15:49
    Рекорд українця просто унікальний! Його вже неможливо навіть повторити, не те що покращити.
    ну почему?
    снимаем вратаря, три вбрасывания, три точных щелчка от центра площадки и секунд за 15 три гола забить можно.
    vital
    online
      vital, 24.03.2020 15:49
    +1
    Рекорд українця просто унікальний! Його вже неможливо навіть повторити, не те що покращити.
    Semen Pocov
      Semen Pocov, 24.03.2020 15:32
    +3
    Саша Яковенко, 24.03.2020 10:30
    другие времена были.
    играли без шлемов.
    шлемы реально мешают .
    А яйца, то яйца как мешают...
    ChevChelios
      ChevChelios, 24.03.2020 15:13
    -1
    Trollface, 24.03.2020 08:39
    Как это возможно? 3 за 21 с
    хоть раз хоккей смотрел?
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 24.03.2020 10:30
    +2
    другие времена были.
    играли без шлемов.
    шлемы реально мешают .
    Trollface
    online
      Trollface, 24.03.2020 08:39
    +1
    Как это возможно? 3 за 21 с
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 23.03.2020 22:17
    +6
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 23.03.2020 22:17
    +6
    Semen Pocov
      Semen Pocov, 24.03.2020 15:32
    +3
    Саша Яковенко, 24.03.2020 10:30
    другие времена были.
    играли без шлемов.
    шлемы реально мешают .
    А яйца, то яйца как мешают...
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 24.03.2020 19:51
    +2
    Саша Яковенко, 24.03.2020 17:03
    ну почему?
    снимаем вратаря, три вбрасывания, три точных щелчка от центра площадки и секунд за 15 три гола забить можно.
    Уникальный, потому что вратарь как раз был и очень не хотел, чтобы ему вкатили 3 шайбы за пол минуты!
    Можешь улучшить рекорд, вперед с песней!
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 24.03.2020 10:30
    +2
    другие времена были.
    играли без шлемов.
    шлемы реально мешают .
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 24.03.2020 17:03
    +1
    vital, 24.03.2020 15:49
    Рекорд українця просто унікальний! Його вже неможливо навіть повторити, не те що покращити.
    ну почему?
    снимаем вратаря, три вбрасывания, три точных щелчка от центра площадки и секунд за 15 три гола забить можно.
    vital
    online
      vital, 24.03.2020 15:49
    +1
    Рекорд українця просто унікальний! Його вже неможливо навіть повторити, не те що покращити.
    Trollface
    online
      Trollface, 24.03.2020 08:39
    +1
    Как это возможно? 3 за 21 с
    icebeer
    online
      icebeer, 25.03.2020 21:48
    0
    Саша Яковенко, 24.03.2020 17:03
    ну почему?
    снимаем вратаря, три вбрасывания, три точных щелчка от центра площадки и секунд за 15 три гола забить можно.
    После сбрасывания 4-5 сек более чем достаточно домчать до ворот.
    sidor brens
    online
      sidor brens, 24.03.2020 20:05
    0
    Саша Яковенко, 24.03.2020 17:03
    ну почему?
    снимаем вратаря, три вбрасывания, три точных щелчка от центра площадки и секунд за 15 три гола забить можно.
    Так вратаря надо было Чикаго снимать при 4:6! А Рейнджерам на фига его снимать? И как может нормальный вратарь пропустить 3 подряд с центра???
    sidor brens
    online
      sidor brens, 24.03.2020 20:02
    0
    Как это возможно? Он с центра площадки пробивал? Или играли на контору?