| Оновлено 26 квітня 2024, 12:11
10910
0

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»

10910
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко та Рахім Стерлінг

23–25 квітня відбулися перенесені матчі 29-го туру Англійської Прем'єр-ліги 2023/24.

«Арсенал» розгромив у лондонському дербі «Челсі» з рахунком 5:0. Український футболіст «канонірів» Олександр Зінченко розпочав поєдинок на лаві запасних та вийшов на поле на 72-й хвилині, замінивши Такехіро Томіясу.

Представник України у складі «пенсіонерів» Михайло Мудрик потрапив у стартовий склад та відіграв 66 хвилин. Замість нього вийшов Рахім Стерлінг.

«Евертон» несподівано обіграв «Ліверпуль» у мерсисайдському дербі 2:0. Віталій Миколенко розпочав зустріч із перших хвилин у складі «ірисок» і був замінений у перерві через травму.

«Борнмут» разом з Іллею Забарним на виїзді обіграв «Вулверхемптон» 1:0. На рахунку українця весь зіграний матч.

«Манчестер Юнайтед» у поєдинку з 6 голами здолав «Шеффілд Юнайтед» 4:2, а «Крістал Пелас» завдав поразки «Ньюкаслу» (2:0).

Лідером чемпіонату Англії зараз є «Арсенал» із Зінченком. У підопічних Мікеля Артети 77 очок. «Ман Сіті» має 76 пунктів, але на 1 проведений тур менше. Ліверпуль з 74 балами розташовується на 3-й позиції і фактично втратив шанси на чемпіонство.

«Борнмут» та Забарний завдяки перемозі піднялися на 10-те місце. У «вишень» 45 очок. Нижче Іллі та компанії розташовується Брайтон (44), у якого є одна гра в запасі. «Челсі» і Мудрик зберегли 9-й рядок (47). У «Вест Хема», у якого на 2 зіграні матчі більше, ніж у команди Маурісіо Почеттіно, в активі 48 пунктів та 8-ма позиція.

«Евертон» з Миколенком відірвався від аутсайдерів чемпіонату. У «ірисок», незважаючи на низьке 16-те місце, є 33 очки, тоді як у 17-го «Ноттінгем Форест» – 26.

Футбол | 04 травня 2024, 22:25 4

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!