| Оновлено 12 березня 2020, 02:13
12745
8

Клопп назвав головну помилку Ліверпуля

«Червоні» повинні були забити другий гол в основний час, упевнений наставник англійської команди

12745
8
ФК Ліверпуль. Юрген Клопп

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував домашню поразку від мадридського «Атлетіко» (2:3) у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і виліт своєї команди з турніру.

«Шукаю правильні слова. Нашою головною помилкою було те, що ми забили другий гол в додатковий час, а не в основний. Ми прекрасно зіграли в основний час, хлопці провели приголомшливий матч, але голи, які ми пропустили, неможливо пояснити.

Після другого голу команда помітно втомилася. У гравців забилися ноги, пропала та легкість, з якою ми грали в перші 90 хвилин. Подачі були вже не такі хороші. Я хотів, щоб хлопці в першому таймі подавали так, як в епізоді з першим забитим м'ячем, але вони про це забули», — зазначив Клопп.