Не симулював? Танковський в матчі з Ворсклою отримав перелом щиколотки

Півзахисник «Маріуполя» пропустить до двох місяців

4992
13
ФК Маріуполь. В'ячеслав Танковський

4 березня в матчі 21 туру української Прем'єр-ліги з «Ворсклою» (3:0) півзахисник «Маріуполя» В'ячеслав Танковський вийшов на заміну на 74-й хвилині, і, відігравши всього 4 хвилини, через травму залишив поле.

Як виявилося, у В'ячеслава дуже серйозне пошкодження. Про це повідомив лікар приазовців Дмитро Лисицин: «У Танковського медіальний перелом щиколотки лівої гомілки без зміщення. Накладена гіпсова пов'язка і мобілізація. Термін відновлення - півтора-два місяці».

Ймовірно, Танковський травмувався на 75-й хвилині, коли самостійно впав в центрі поля. Арбітр, не розібравшись в ситуації, показав жовту картку Ібрагіму Кане, хоча гравець полтавчан не доторкнувся до суперника.

Дивіться також: Коли не вистачає ВАР. Епічна жовта Кане за «фол» на Танковському