| Оновлено 28 лютого 2020, 08:00
4299
1

Андрій ВОРОБЕЙ: «Шахтар пропустив безглузді голи»

Спеціаліст поділився враженнями від виїзного поєдинку «гірників» з «Бенфікою» в ЛЄ (3:3)

4299
1
ТК Футбол. Андрій Воробей

Колишній форвард «Шахтаря» і збірної України Андрій Воробей підбив підсумки виїзного матчу «гірників» в 1/16 фіналу Ліги Європи проти португальської «Бенфіки» (3:3). Поєдинок дозволив «Шахтарю» вийти до наступного раунду турніру після домашньої перемоги з рахунком 2:1.

«Є за що покритикувати, але головне, що в п'ятницю ми дізнаємося суперника по 1/8 фіналу. У першій грі «Шахтар» повністю переграв «Бенфіку» і тричі зумів забити на виїзді, пропустивши безглузді голи в свої ворота. Радує, що команда відразу бігла відіграватися, пропустивши гол. Потрібно віддати належне майстерності гравців «Бенфіки», — зазначив Воробей.

(16)

Скільки заробить Лунін, якщо Реал виграє Ла Лігу та Лігу чемпіонів?
Футбол | 04 травня 2024, 18:07 1

Флорентіно Перес пообіцяв солідну суму гравцям королівського клубу

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 3

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!