Динамо програло Тоболу, виграючи з рахунком 2:0 по ходу зустрічі

Кияни зазнали першої поразки на зборах в Туреччині

22859
40

Київське «Динамо» на зборах в Туреччині в товариському матчі програло «Тоболу» з Казахстану з рахунком 2:4. Динамівці відмінно почали зустріч і на 39-й хвилині вели з рахунком 2:0 після голів Соля і Дуелунда. Однак, ще до перерви «Тобол» відіграв один гол завдяки точному удару Нургалієва з пенальті.

Відразу після перерви кияни грубо помилилися в обороні і суперник в контратаці зрівняв рахунок. Динамівці продовжували помилятися, в результаті чого Муртазаев і Аватісян ще двічі засмутили Бущана, встановивши остаточний результат матчу - 4:2 на користь «Тобола». «Динамо» знову провело результативний матч, але зазнало першої поразки на турецькому зборі.

Товариський матч

«Динамо» - «Тобол» - 2:4

Соль (12), Дуелунд (39) - Нургалієв (44 з пенальті), Мужиков (47), Муртазаєв (59), Аватісян (72)

«Динамо»: Кучерук (Бущан, 46), Сирота, Піваріч, Романчук, Кузик (Караваєв, 69), Дуелунд (Шапаренко, 46), Андрієвський, Де Пена, Кадірі, Сухоручко (Сидорчук, 71), Соль

«Тобол»: Шацький, Канкава, Себа, Турсінбай, Квекскірі, Валіулін, Езе, Ерланов, Мірошниченко, Нургалієв, Мужиков

Стадіон: «Titanic Mardan Stadium» (Белек, Туреччина)