| Оновлено 23 жовтня 2019, 13:59
9859
10

Олександр СЕВІДОВ: «На Пятова найшло затьмарення»

Спеціаліст підбив підсумки нічиєї «Шахтаря» із загребським «Динамо» в Лізі чемпіонів (2:2)

9859
10
ФК Шахтар Донецьк. Олександр Севідов
Відомий український тренер Олександр Севідов прокоментував нічию «Шахтаря» з «Динамо» Загреб (2:2) в Лізі чемпіонів.

«Шахтар» дозволяв хорватам робити забагато. І тут вина більше не оборони, а середній лінії, яка не завжди вчасно відкочувалася назад. Можна згадати моменти на початку і в кінці другого тайму, де «Шахтарю» пощастило, що на шляху м'яча виявилися спочатку ліва, а потім права стійки. Можна сказати, його супроводжувала вдача.

Не можу зрозуміти дії Пятова, на якого, мабуть, найшло якесь затьмарення? Привезти собі такий пенальті — незрозуміло. Правда, перед цим потягнув «мертвий» м'яч з «дев'ятки». Так що якщо скласти плюс і мінус — буде замикання (сміється).

Завжди говорив, що важко уявити «Шахтар» без Марлоса і Тайсона. Вони зробили два чудових паси, після яких були забиті два м'ячі. Уявіть, що їх немає. Хто буде забезпечувати такими передачами партнерів? У другому таймі Тайсон атакував правий фланг оборони суперника, як завжди розганяючи динамічні атаки. І хай там що, а «Шахтар» дуже залежить в атаці від цих футболістів», — зазначив Севідов.