21289
1

ЧС з хокею. Чехія розгромила Швецію і вийшла у фінал

Чехи вдома зіграють за золото

На чемпіонаті світу з хокею у Чехії відбувся перший півфінал. Господарі чехи у результативному матчі проти Швеції зуміли виграти з рахунком 7:3 і вийшли у фінал.

Вирішальну перевагу Чехія оформила у другому періоді, закинувши три шайби за три хвилини. Не найкращу гру показав кіпер шведів Густавссон, але воротаря замінили лише після п'ятої пропущеної шайби.

Чехія на домашньому чемпіонаті зіграє за золото, гарантувавши медаль вперше з 2022 року.

У другому півфіналі зіграють Канада і Швейцарія.

Чемпіонат світу з хокею

Півфінал

Швеція – Чехія 3:7

Шайби: 03:39 Йоханссон - 1:0, 07:48 Кубалік (Некас, Кундратек) - 1:1, 08:08 Петтерссон (Кемпе, Ерікссон Ек) - 2:1, 09:38 Кампф (Некас) - 2:2, 26:05 Каше (Седлак) - 2:3, 26:21 Некас (Кубалік, Кампф) - 2:4, 29:03 Кубалік (Кемпни, Некас) - 2:5, 33:50 Ерікссон Ек (Реймонд, Далін) - 3:5, 46:00 Седлак (Каше) - 3:6, 53:42 Седлак - 3:7

Воротарі: Густавссон (Ерссон) – Достал