Дніпро-1 в контрольному матчі переграв Олімпік

Команди готуються до сезону в УПЛ

4500
4
scdnipro1.com.ua

«Дніпро-1» на своєму стадіоні провів контрольний матч проти «Олімпіка» і здобув перемогу 2:1 завдяки голам Логінова і Супряги. У складі гостей відзначився Пасіч.

СК Дніпро-1 – Олімпік 2:1
Голи: Логінов, 12, Супряга, 30 – Г.Пасич, 16

СК «Дніпро-1» (1 тайм): Кліщук, Сафронов, Лопирьонок, Логінов, Польовий, Кравченко (кап), Кобахідзе, Когут, Загальський, Назаренко, Супряга.

(2 тайм): Юрчук, Шаповал, Сарапій, Сафронов (Вакулко,77), Нагієв (Ярмолюк,77), Батагов, Булеца, Сніжко, Бєляєв, Чичиков, Куліш.

«Олімпік»: (1 тайм): Кринський, Вантух, оглядини, Гришко, Ксьонз, оглядини, Кравчук, Є.Пасич, оглядини, Г.Пасич, Тейшейра.

(2 тайм): Альімі, Цимбалюк, оглядини, Снурніцин, оглядини, Климчук, Політило, оглядини,Тейшейра, оглядини, оглядини.