Матч Львова проти Зорі завершився нульовою нічиєю

Луганчани володіли перевагою, але втілити її в голи не зуміли

2337
6
ФК Львів
Сьогодні, 22 травня, відбувся матч 30-го туру української Прем'єр-ліги, в якому «Львів» приймав «Зорю». Гра завершилася внічию з рахунком 0:0.

Перед матчем у луганської «Зорі» залишалися теоретичні шанси зачепитися за бронзові медалі, вкупі з путівкою в груповий раунд Ліги Європи. Для цього треба було перемагати в трьох матчах, що залишилися, і розраховувати на три осічки «Олександрії». Тримаючи в голові такий розклад, гості у Львові почали з перших хвилин шукати шляхи до воріт господарів поля.

Глядачі побачили дуже обережний перший тайм з боку обох команд. Більше атакували гості, які володіли територіальною перевагою і частіше загрожували воротам суперника. Але втілити її в забиті голи не зуміли. Серед небезпечних моментів можна згадати лише парочку. На 19-й хвилині Караваєв отримав передачу від Тимчика, прорвався справа і пробив по воротах з гострого кута, Сарнавський виручив господарів поля. Але ж міг Олександр і віддати гольову передачу в центр на Будковського.

Більшість своїх атак луганчани намагалися розігрувати через правий фланг, де були активні Тимчик і Караваєв. Гості відзначалися рідкісними вилазками до тилових ліній опонента. Так, на 41-й хвилині пройшла небезпечна подача на дальню штангу від Алваро. Правда, Михайличенко випередив Пернамбуко і вибив м'яч на кутовий.

Набагато веселіше пішли справи в другому таймі, коли у луганчан пасивного Будковського замінив Громов, а потім замість Леднєва на поле вийшов Кабаєв. Супермомент був у «Зорі» на 56-й хвилині, коли Хомченовського вивели на ударну позицію, і він пробивав низом, але в тому епізоді відмінно вибрав позицію Сарнавський і виручив свою команду, відбивши м'яч ногами.

На 63-й хвилині відмінний момент мав Михайличенко. Вдало відкрившись, він отримав передачу і увірвався в штрафну, але пробив повз ворота. Тиск гостей збільшувався. Незабаром небезпечно по воротах пробивали Громов, той же Михайличенко, Кочергін, Хомченовський, але м'яч вперто не йшов у ворота Сарнавськлшл.

На 86-й хвилині за дві необов'язкові жовті картки, отримані за фоли в центрі поля, достроково відправився в роздягальню відпочивати Арвеладзе. Залишившись без ключового гравця, «Зоря» по інерції провела ще кілька атак, але добитися успіху не зуміла. Останній шанс на 4-й компенсованій хвилині мав Караваєв, але м'яч після його удару з лінії штрафного пройшов вище воріт.

Луганська «Зоря» втратила шанси на бронзові медалі, і тепер перемикається на боротьбу за 4-е місце з «Маріуполем». За два тури до кінця чемпіонату обидві команди мають по 40 очок. Володар 4-й позиції стартуватиме з 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи, а ось команда, яка завершить чемпіонат на 5-му місці, почне відбір до групового етапу ЛЄ на один раунд раніше.

Українська Прем'єр-ліга. 30-й тур

«Львів» – «Зоря» Луганськ – 0:0

Попередження: Пернамбуко, 28, Кадина, 90 – Арвеладзе, 73.

Вилучення: Арвеладзе, 86.

«Львів»: Сарнавський – Адамюк, Борзенко, Насонов, Парамонов – Шина, Приймак (Пентелейчук, 83), Мартан, Пернамбуко – Ліпе (Кадина, 62), Алваро (Вісенте, 73).

Запасні: Бандура, Воронін, Хімчак, Сабіно.

Головний тренер – Богдан Блавацький.

«Зоря»: Шевченко – Тимчик, Вернидуб, Білий, Михайличенко – Сілас (Кочергін, 78), Арвеладзе – Караваєв, Леднєв (Кабаєв, 56), Хомченовський – Будковський (Громов, 46).

Запасні: Чуваєв, Луньов, Чайковський, Чеберко.

Головний тренер – Юрій Вернидуб.

Стадіон – «Україна» (Львів)

Арбітр – Олександр Дердо (Чорноморськ).

Sport.ua провів текстову трансляцію матчу.
(4)

Стала відома сума відступних за Довбика. Цікавляться два топ-клуби
Футбол | 03 травня 2024, 18:04 1

«Атлетіко» та «Челсі» – одні з фаворитів на трансфер нападника

ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика
Футбол | 03 травня 2024, 07:44 25

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ