| Оновлено 12 грудня 2019, 02:14
6545
6

Руслан МАЛІНОВСЬКИЙ: «У нас було більше моментів, ніж у Шахтаря»

Хавбек «Аталанти» відзначився результативною передачею в матчі з «гірниками» (3:0)

6545
6
ФК Аталанта. Руслан Маліновський (зверху)
26-річний півзахисник «Аталанти» і збірної України Руслан Маліновський підбив підсумки розгрому донецького «Шахтаря» (3:0) в поєдинку групового етапу Ліги чемпіонів.

Маліновський вийшов на поле на 61-й хвилині замість Масьєлло, а на 80-й хвилині точною передачею зі штрафного дозволив Пашаличу зробити рахунок 2:0 на користь своєї команди.

«У першому таймі важкувато було. Компактно грав «Шахтар». Через середину не проходили жодні моменти.

У другому таймі тренер сказав мені, щоб я йшов розминатися, а потім велів йти на поле. Тренер сказав мені грати на своїй позиції. При обороні опускатися нижче, а при атаці грати вище.

Штрафний, після якого рахунок став 2:0? Є люди, що вбігають в певні зони. М'яч був недалеко від лінії, зручніше було подавати у ворота, ніж при кутовому. Маріо добре вбіг і замкнув.

Не знаю, яка у «Шахтаря» була установка. У них були моменти в першому таймі, навіть у нас стільки не було. Але, якщо брати матч в цілому, то моментів у нас було більше.

Ейфорія? Так, звичайно, всі радіють, всі задоволені. Це історичний момент. Багато наших футболістів в перший раз грали в Лізі чемпіонів, я в тому числі. Всі дуже щасливі і задоволені.

З ким би ми хотіли зіграти в 1/8 фіналу? Не знаю. У нас через три дні «Болонья» на виїзді. Хочеться з ними зіграти (посміхається)», — сказав Маліновський.