РОТАНЬ: «Моя команда грає у найвидовищніший футбол у цьому чемпіонаті»
Наставник «Олександрії» – про матч проти «Вереса»
![РОТАНЬ: «Моя команда грає у найвидовищніший футбол у цьому чемпіонаті»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/23/orig_684786.jpg)
Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань підбив підсумки матчу з «Вересом» у матчі 29-го туру УПЛ, який завершився результативною нічиєю.
«Олександрія – це команда, яка грає у найвидовищніший футбол у цьому чемпіонаті. Це факт. Ми багато забиваємо і багато пропускаємо. Це подобається вболівальникам. Але це проблема для тренерського штабу.
Початок матчу був за нами. Ми розуміли, що для «Вереса» цей матч – як останній. Тому важливо було не програти супернику у настрої. Після швидкого забитого голу хлопці вирішили, що матч завершився. І це знову створило нам проблеми. Так не можна і ми знову говоритимемо про це з командою. Ми маємо прагнути забивати ще й закривати гру.
На полі до перерви у складі нашої команди не знайшлося лідера. Він з'явився після перерви. У роздягальні ми серйозно поговорили та зібралися. Другий тайм мені сподобався. Проблеми з реалізацією. Але майстерність та клас – це те, що потрібно напрацьовувати на тренуваннях. Ми змогли відігратися та хотіли перемогти. Це позитив.
Але нам потрібно краще сконцентруватися на грі та прагнути забивати ще.
Загалом цей сезон для нас – це час розбудови. Рік оновлення. На старті чемпіонату команду покинули чотирнадцять футболістів. Ми працюємо. Хлопці прагнуть розвиватись. Але щоб поставити гру – потрібен час. Прогрес є. Ми не добрали десять очок упродовж сезону через різні причини. Ми на правильному шляху. А результати цієї роботи покаже вже наступний сезон», – сказав Ротань.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Романчук не зміг пробитися у фінал на 800 м вільним стилем на ОІ в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696208.jpg)
![Романчук не зміг пробитися у фінал на 800 м вільним стилем на ОІ в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696208.jpg)
Михайло фінішував останнім у своєму кваліфікаційному запливі
![Світоліна розгромила японку на старті Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696050.jpg)
![Світоліна розгромила японку на старті Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696050.jpg)
Еліна у двох сетах впевнено переграла Моюку Утідзіму в 1/32 фіналу
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696111.jpg)
![Трубін – із трофеєм. Бенфіка виграла передсезонний матч-турнір](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696171.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/4/111/thumb_182300.jpg)
![zzg77](https://pic.sport.ua/images/users/0/4/111/thumb_182300.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/164/thumb_432914.png)
![В'ячеслав](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/164/thumb_432914.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/132/thumb_346580.jpg)
![Муґунот Уух](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/132/thumb_346580.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/162/thumb_472462.jpg)
![Chort](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/162/thumb_472462.jpg)
![](/images/smiles/offence.png)
![](/images/smiles/offence.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/153/thumb_350714.jpg)
![Harun Bakircioğlu](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/153/thumb_350714.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Limb.Yuri](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/184/thumb_396933.jpg)
![Перець](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/184/thumb_396933.jpg)