Неймовірний матч УПЛ. Три пенальті на 90+ хвилинах, два сейви воротаря

Кемкін зробив два сейви, Любенович ледь не забрав команду з поля

9141
7
ФК Минай

У матчі чемпіонату України між Ворсклою та Минаєм (рахунок був 2:2) наставник гостей Желько Любенович хотів у компенсований час забрати команду з поля.

Спочатку Ворскла отримала право пробити пенальті на 90-й хвилині, проте гравець полтавців не переграв воротаря Олександра Кемкіна.

Пройшло 1-2 хвилини, а суддя вирішив, що пенальті треба перебити, бо кіпер не стояв на лінії під час удару. Після цього Любенович закликав свою команду залишити поле.

Арбітру вдалося заспокоїти тренера і матч продовжився. А Кемкін зумів відбити ще один пенальті.

Після цього вже Минай пішов в атаку і заробив пенальті. І забив його, вигравши з рахунком 3:2. Команда ще зберігає шанси залишитись в УПЛ.