| Оновлено 18 квітня 2024, 16:42
6354
2

ФОТО. Рюдігер показав Луніну в серії пенальті, куди битиме Ковачич

Андрій відбив не лише удар Матео, а й Бернарду Сілви, і вивів Реал у 1/2 фіналу ЛЧ

6354
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Лунін

17 квітня відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Манчестер Сіті» та «Реал» Мадрид [перший поєдинок – 3:3]. Основний час гри завершився з рахунком 1:1, в овертаймі колективи не зуміли відзначитись, а в серії пенальті сильнішим виявився королівський клуб – 4:3.

Український голкіпер «вершкових» Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин і відіграв увесь поєдинок. У серії пенальті він двічі відбив удари гравців «Манчестер Сіті».

Українець спочатку парирував постріл Бернарду Сілви, який ударив по центру, а потім стрибнув у лівий кут і потягнув удар Матео Ковачича.

Німецький захисник «вершкових» Антоніо Рюдігер перед ударом Матео показав пальцем Луніну, куди битиме Матео. Антоніо вказав ліворуч. Саме туди хорват і пробив.