Юрій ВЕРНИДУБ: «Далі буде ще важче»
Наставник «Кривбаса» -– про перемогу над «Вересом»
![Юрій ВЕРНИДУБ: «Далі буде ще важче»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/180/orig_676007.jpg)
Головний тренер криворізького «Кривбаса» Юрій Вернидуб поділився думкою про матч 22-го туру Української Прем'єр-ліги з «Вересом» (2:0).
– Бажаю «Вересу» втриматись в УПЛ. Дуже їм цього бажаю. Розумів, що буде дуже непроста гра. Тим паче, перед цим вони тут зіграли внічию з «Динамо» - 1:1. Тому ми налаштовувались та готувались до «Вереса» серйозно. В цілому по грі: непоганий футбол. Що не сподобалось: момент суперника на перших хвилинах. Наші хлопці щось розгубились.
Добре, що той момент вони не реалізували. Після цього ми тримали гру під контролем, вважаю. Ми мали більше моментів і грали з позиції сили. Дуже важко проходити насичений захист. Але після того епізоду, коли нападник «Вереса» сам все зробив: розвернувся та вдарив Стецькова в обличчя – чиста червона картка, це десь допомогло. На початку другого тайму ми забили перший гол. Так, супернику в меншості було важко.
У них і моментів практично не було. Потім ми забили ще один гол в кінці. Дякую своїм хлопцям, дякую всім вболівальникам ФК «Кривбас», всім, хто нас підтримує. Ми рухаємось далі. Попереду непроста домашня гра проти «Ворскли», потім два виїзди – «Чорноморець», «Рух». Треба готуватись, якщо ми хочемо досягти чогось серйозного. Тому що далі буде ще важче. Там і «Дніпро-1», і «Полісся», і «Динамо».
«Вересу» ще раз бажаю залишитись в УПЛ. Ваш президент створює усі умови, щоб клуб розвивався: поля, стадіон. Хочеться, щоб таких клубів було побільше. Таких, які мають свою інфраструктуру. Успіхів вам.
«Кривбас» у таблиці УПЛ посідає 2-ге місце, маючи 46 очок після 22 матчів. Лідирує «Шахтар», у якого також 46 пунктів, але після 20 ігор.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696422.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696422.jpg)
Марта здолала Марію Саккарі у трьох сетах у 3-му раунді Олімпійських ігор у Парижі
![Україна U-23 – Аргентина U-23 – 0:2. Вилетіли з Олімпіади. Відео голів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696406.jpg)
![Україна U-23 – Аргентина U-23 – 0:2. Вилетіли з Олімпіади. Відео голів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696406.jpg)
Дивіться відеоогляд матчу 3-го туру групи В на Олімпійських іграх 2024
![Світоліна програла чемпіонці Вімблдона-2024 в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696432.jpg)
![Світоліна програла чемпіонці Вімблдона-2024 в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696432.jpg)
![Шанс для українок. Друга ракетка світу вилетіла з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696391.jpg)
![Шанс для українок. Друга ракетка світу вилетіла з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696391.jpg)
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696306.jpg)
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696306.jpg)