Дарія ВАРФОЛОМЄЄВА: «Знаю, що можу фехтувати краще»
Українська фехтувальниця поділилася емоціями після дебюту на Олімпійських іграх
![Дарія ВАРФОЛОМЄЄВА: «Знаю, що можу фехтувати краще»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/orig_696476.jpg)
Фехтувальниця Дар'я Варфоломеєва поділилась емоціями після дебюту на Олімпійських іграх:
«Чи задоволена дебютом на Олімпіаді? Все було видно на доріжці. Хотілося б краще проявити. Знаю, що можу краще фехтувати, але все ж не фехтувала дві зустрічі перед цим попри те, що ми з дівчатами розминалися. Хвилювання було вищим за мої навички.
Настрій від результату? Ми засмучені, бо хотіли боротися за медалі. Намагалися зібратися та показати все, що ми можемо, але трішки важко було і мені, і дівчатам. Але вважаю, що досить непогано зібралися та виграли зустріч з Єгиптом і трішки не вистачило проти Республіки Корея. Розберемо помилки і наступного разу буде все добре
Чи є плани поборотися за місце в команді на наступній Олімпіаді? Звісно, готова. Потрапляння на Олімпійські ігри дало нові емоції та відчуття, яких раніше не мала на попередніх змаганнях. Оскільки це раз на чотири роки, це – унікальні змагання. Тому бажання та мотивація тренуватися, досягати результатів, потрапляти у команду, а потім з нею їхати на Олімпійські ігри – є, тому продовжуємо роботу.
Емоції тренера після поразки від Китаю? Він відчув ці емоції, і це нормально, бо була дуже велика робота виконана. Звісно, що він засмутився, ми так само, просто не так висловлюємо це. Потім поговорили, вирішили, що відкидаємо попередню зустріч, що у нас попереду ще дві. Звісно, що він емоційно все сприймає, було б погано, якби він без емоцій був».
Цікаво, що Дар'я потрапила до складу збірної України як запасна, через що не виступила в особистій першості Олімпіади. Однак на командну тренерський штаб все ж виставив її.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Я цього не хочу...» Чісора розповів, чим закінчиться реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696194.jpg)
![«Я цього не хочу...» Чісора розповів, чим закінчиться реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696194.jpg)
Дерек чекає перемоги українця нокаутом
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696422.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696422.jpg)
Марта здолала Марію Саккарі у трьох сетах у 3-му раунді Олімпійських ігор у Парижі
![Підвищення у класі. Лівий берег розбив Минай](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696448.jpg)
![«Прилетіло так, що я не чув зал». Усик – про найважчий момент бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696350.jpg)
![Стало відомо, з ким Хижняк проведе бій в 1/4 фіналу Олімпіади у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696486.jpg)
![Стало відомо, з ким Хижняк проведе бій в 1/4 фіналу Олімпіади у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696486.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![fedd1979](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)