Тренер збірної України з фехтування оцінив невдалий виступ на ОІ
Богдан Нікішин – про шосте місце у командному турнірі
![Тренер збірної України з фехтування оцінив невдалий виступ на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/orig_696439.jpg)
Збірна України з фехтування на Олімпіаді-2024 завершила командний турнір (шпага) на 6-й позиції. Українські дівчата у поєдинку за 5-те місце програли збірній Південної Кореї з рахунком 38:45. Раніше українки програли представницям Китаю у чвертьфіналі, тому брали участь у поєдинках за 5-8 місця. У першій зустрічі Україна обіграла Єгипет.
Тренер жіночої збірної України з фехтування на шпазі Богдан Нікішин прокоментував цей виступ.
Про матч Китай – Україна: Емоції викликав поєдинок нереалізованих можливостей. Дівчата знають, я їм про це неодноразово казав, ми про це говорили. Була виконана дуже складна робота, яка, на превеликий жаль, ні до чого не призвела.
Що сталося? Якщо у команді фехтує одна дівчина, то нічого не буде. Це було б диво, якби ми виграли цю зустріч. Ніхто не зміг підтримати Владу Харькову. Вважаю, що не впоралися з навантаженням, хвилюванням. Дуже прикро, але з цим ми нічого зробити не можемо.
[У чвертьфіналі] фехтувала лише Влада Харькова. За таких умов нічого не могло б бути. Це результат, на який заслужила наша команда – я та всі вони. Страшного нічого не сталося, результат – такий, на який ми напрацювали.
Ми можемо вигадувати різні виправдання. Нічого цього не могло бути – всі команди перебували в рівних умовах, всі мали [однаковий] проміжок між змаганнями. Всі жили в селищі, в усіх було навантаження. Але хтось зміг впоратися з цим навантаженням, а хтось – ні. Ми не змогли.
Чи міг позначитися брак досвіду на рівні Олімпіади: Дівчата, які фехтували, мають на цей період хороший досвід. Вони були на п'єдесталі найвищих змагань: Кривицька – триразова призерка чемпіонатів світу, Харькова – чемпіонка Європи, Бежура — чемпіонка Європейських ігор. Вони не впоралися самі з собою. Вони можуть фехтувати краще та демонстрували неодноразово гарні поєдинки.
У чвертьфіналі вони просто не фехтували. Чому так сталося – будемо робити аналіз. Але за такого фехтування, яке вони продемонстрували, це результат, на який ми заслуговували.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Лівий Берег – Минай. Прогноз і анонс на матч за право грати у Прем'єр-Лізі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696210.jpg)
![Лівий Берег – Минай. Прогноз і анонс на матч за право грати у Прем'єр-Лізі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696210.jpg)
Обидві команди пробилися до фіналу турніру, перемігши суперників у серіях пенальті
![«Прилетіло так, що я не чув зал». Усик – про найважчий момент бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696350.jpg)
![«Прилетіло так, що я не чув зал». Усик – про найважчий момент бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696350.jpg)
Олександр Усик згадав аперкот від Тайсона у шостому раунді
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696306.jpg)
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696306.jpg)
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696319.jpg)
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696319.jpg)
![Хижняк переміг уродженця України у 1/8 фіналу боксерського турніру ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696433.jpg)
![Хижняк переміг уродженця України у 1/8 фіналу боксерського турніру ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696433.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/144/thumb_468866.png)
![Ron Noiill](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/144/thumb_468866.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/46/thumb_369309.png)
![mazepa1967](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/46/thumb_369309.png)