Криворізька команда у більшості дотиснула суперника

3247
14
УПЛ

Матч в Рівному дозволили провести з глядачами. На стадіон допустили 2800 фанатів, які створили гарну футбольну атмосферу і чекали хорошої гри від своїх футболістів.

Олег Шандрук випустив у складі дебютанта Сміяна на лівому фланзі захисту, також в центрі поля вийшов Кухарук, оскільки Банада та Кльоц були не готові грати. Натомість Юрій Вернидуб теж змінив склад в порівнянні з попереднім туром, залишивши в запасі Іліча та випустивши на фланги Задераку та Микитишина.

Команди розпочали дуже активно. Звичайно, хотіли забити господарі, і могли це зробити, якби Шастал акуратніше постарався б реалізувати вихід на ворота вже на першій хвилині. Але невлучання в площину стало типовим для обох команд – зокрема, в стартові хвилини не влучили у ворота з близької відстані і Прінс, і Дахновський.

Перший удар в площину відбувся аж на 33 хвилині, коли Вовченко несильно пробив у руки Кліщуку після подачі з кутового. А так команди старалися, але потурбувати воротарів не могли. Варто відзначити футболістів «Кривбаса», які атакували дуже різнопланово – і комбінували, і закидали з глибини, і надіялися на стандарти. Найгострішим із закидань стала скидка Кузика вздовж воріт, але ні Вакулко, ні Понєдєльнік не продемонстрували навичок центрфорварда.

УПЛ

А наприкінці тайму «Верес» залишився у меншості. Мрвальєвич втікав у контратаку, його збив Стецьков, а форвард відмахнувся. Арбітр спершу показав обом по гірчичнику (за фол і відмашку), але після підказки ВАР справедливо покарав брутальний удар ліктем чорногорця прямою червоною карткою.

В меншості «Верес» мав грати цілий тайм. Очевидно, ставка була на глухий захист, але терпіти вийшло тільки дев'ять хвилин. Саме після такого проміжку часу Кучеренко зрізав у свої ворота простріл зліва від Дібанго.

І все, футболісти «Вереса» зрозуміли, що в меншості вони нічого не зроблять. Ні, вони старалися, боролися, але про що говорити, якщо найнебезпечнішим моментом став тільки один удар Курка після стандарту.

А криворіжці впіймали кураж, дуже впевнено тримали м'яч і проводили красиві розмашисті атаки. Зокрема, міг забивати Прінс, але після пасу Соси програв дуель Пасту. Також на ударну позицію виходили той же Прінс і По, але в обох випадках били у сітку не з того боку (По також на останній секунді влучив у поперечину зі штрафного).

УПЛ

І, зрештою, перевага подвоїлася, хоча і рівненська команда стала явним винуватцем цього в особі свого воротаря – Паст далеко побіг з воріт, але послизнувся, внаслідок чого Луньов отримав можливість бити по порожніх воротах метрів з 30, з чим він успішно впорався.

0:2 – «Шахтар» виграв свою гру перед цим, але й «Кривбас» не відпустив конкурентів. А для «Вереса» вся боротьба за виживання попереду. Далі в команд відповідно «Оболонь» і «Ворскла».

Наші оцінки:

Заміни Вереса: М. Шестаков – 5,0, Кльоц – 5,0, Янаков – 5,5, Курко – 5,5, Балан -– 5,0

Заміни Кривбаса: Іліч – 6,5, Соса – 6,0, Луньов – 6,5, По – 6,0, Хомченовський – б/о.

Українська Прем'єр-ліга. 22 тур

«Верес» – «Кривбас» – 0:2

Голи: Кучеренко, 54, аг, Луньов, 89

Попередження: Кухарук, 22, Яго, 44, Сміян, 57, Кучеренко, 87, Вовченко, 90+3 – Вакулко, 40, Стецьков, 45+1

Вилучення: Мрвальєвич, 45+3 (неспортивна поведінка)

«Верес»: Паст - Гакман (Балан, 75), Вовченко, Кучеренко, Сміян - Кучеров, Кухарук (Кльоц, 63) - Шастал (Янаков, 63), Яго (М. Шестаков, 46), Дахновський (Курко, 75) - Мрвальєвич

«Кривбас»: Кліщук - Понєдєльнік, Бескоровайний, Стецьков, Дібанго - Кузик (По, 75), Вакулко (Іліч, 46) - Микитишин (Луньов, 56), Бізімана, Задерака (Соса, 46) - Прінс Аду (Хомченовський, 82)

Арбітр: Роман Блавацький (Львів)

Стадіон: «Авангард» (Рівне)

ВЕРЕС - КРИВБАС. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу

89’
ГОЛ ! М'яч забив Максим Луньов (Кривбас).
54’
ГОЛ ! Автогол забив Олександр Кучеренко (Верес).
45’ +4
Андрій Кухарук (Верес) отримує червону картку.
(19)

Бензема прибув на тренувальну базу Реала. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 08:29 0

Королівський клуб допоможе Каріму в лікуванні

ВІДЕО. Українець відзначився безглуздим автоголом у Лізі чемпіонів КОНКАКАФ
Футбол | 02 травня 2024, 05:45 1

Євген Чеберко вийшов у стартовому складі Коламбус Крю на матч-відповідь з Монтерреєм