По з лінії штрафного зі стандарту влучив у поперечку!

30 березня о 19:58 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Хомченовського збив Вовченко біля кутового.

30 березня о 19:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Чотири хвилини додано

30 березня о 19:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
89’

ГГГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

Паст далеко вийшов, але швидко послизнувся і впав, не встигнувши до м'яча, внаслідок чого Луньов бив метрів з 30 по порожніх воротах!

30 березня о 19:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
87’

Кучеренко в ценртальному колі зупинив вибігання на ворота Соси.

30 березня о 19:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

Бескоровайного арбітр відправив з поля зупиняти кров на обличчі.

30 березня о 19:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Заміна в Кривбаса

Хомченвський замість Прінса Аду.

30 березня о 19:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
81’

Момент!

Швидка атака Кривбаса закінчилася переведенням направо на По і ударом того метрів з 15 мимо правої штанги!

30 березня о 19:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

Дуже погано приймають рівненські футболісти м'яч, далеко від них відстрибує при прийомі.

30 березня о 19:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Момент!

Курко випередив Прінса і після подачі зі штрафного пробив головою над перекладиною!

30 березня о 19:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Заміни у Вереса.

Гакман і Дахновський з поля, Балан і Курко на полі.

30 березня о 19:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

По виходить замість Кузика.

30 березня о 19:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Кривбас грає дуже впевнено, в господарів відчувається відсутність гравця.

30 березня о 19:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

Удар!

Луньов зліва подав і Іліч бісіклетою в падінні пробив у руки Пасту!

69’

Легендарна «Червона рута» пролунала на стадіоні.

30 березня о 19:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

Після подачі з кута поля хтось з гравців Кривбаса несильно пробив у руки Пасту.

30 березня о 19:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

Момент!

Соса вивів Аду на побачення з Пастом, але голкіпер впевнено виграв дуель!

30 березня о 19:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Заміна у Вереса

Шастал і Кухарук з поля, їх замінили Янаков і Кльоц.

30 березня о 19:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Трибуни обурені, бо арбітр не зафіксував фол Понєдєльніка на Сміянові.

30 березня о 19:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Момент!

Прінс Аду вибіг на ударну позицію і справа з меж штрафного влучив у сітку із внутрішньої сторони!

30 березня о 19:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Розмашисту атаку Кривбаса ударом по ногах Понєдєльніка зупинив Сміян біля свого лівого краю штрафного.

30 березня о 19:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

Луньов вийшов замість Микитишина.

30 березня о 19:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

ГГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Все просто - Дібанго прострілив зліва на Прінса Аду і Кучеренко, перериваючи, зрізав в підкаті м'яч у ближній кут своїх воріт!

30 березня о 19:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

Кучеренко блокує дальній удар Микитишина і виганяє партнерів подалі від своїх воріт.

30 березня о 19:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Кривбас у більшості обклав ворота Вереса.

30 березня о 19:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Заміни в команд

Михайло Шестаков замінив Яго, Іліч поміняв Вакулка, а Соса - Задераку.

30 березня о 19:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

30 березня о 18:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

30 березня о 18:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +6

Момент!

Шастал і Бізімана боролися на фланзі, руандієць сфолив. Після подачі м'яч летів біля лінії воріт, але ніхто не підправив його в сітку!

30 березня о 18:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +3

Після перегляду ВАР Мрвальєвичу арбітр скасував показану раніше жовту картку і показав червону.

30 березня о 18:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +1

Зіткнулися Стецьков і Мрвальєвич, захисник отримав картку за фол, а форвард - за відмашку після того.

30 березня о 18:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Три хвилини додано. Масова атака Кривбаса закінчилася нічим.

30 березня о 18:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
44’

Яго відмахнувся від Кузика.

30 березня о 18:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Вернидуб ходить біля бокової лінії і невдоволено хитає головою.

30 березня о 18:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Тепер Кухарук на газоні, Вакулко в нього в'їхав.

30 березня о 18:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Кліщук впав на газон, треба допомогу. Так вийшло, що кіпер вистрибнув за м'ячем на Дібанго і невдало приземлився.

30 березня о 18:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Стецьков та Бескоровайний вдвох ліквідували пас врозріз на Дахновського.

30 березня о 18:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Перший удар в площину в матчі.

Вовченко після кутового в руки Клущуку.

30 березня о 18:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Микитиши пробив метрів з 22, але вийшло метрів на 2 вище воріт.

30 березня о 18:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Микитишин зазнав пошкодження, медики на полі, але Артур має продовжити гру.

30 березня о 18:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

МОМЕЕЕНТТТТ!!!!

Після довгої діагоналі зліва напарво Кузик головою скидав, м'яч летів біля лінії воріт, але ні Вакулко, ні Понєдєльнік не зуміли замкнути!

30 березня о 18:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Кухарук фолить в центрі і отримує гірчичник.

30 березня о 18:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Момент!

Кузик помилився і Дахновський відразу ж пробив майже з лінії штрафного - поруч з лівою штангою!

30 березня о 18:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Яго прийняв м'яч в чужому штрафному після втрати Бескоровайного, але впав і зіграв рукою.

30 березня о 18:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

Гра заспокоїлася трохи і йде в центрі поля.

30 березня о 18:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Кучеров потягнув Вакулка за футболку на фланзі.

30 березня о 18:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Удар!

Задерака пробіг лівим флангом, навісив і Прінс в дотик пробив мимо лівої штанги метрів з 10!

30 березня о 18:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Дахновський отримав по ногах від Кузика в центрі поля, але уникнув попередження.

30 березня о 18:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Передача Прінса на Вакулка справа в штрафний не пройшла.

30 березня о 18:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Верес активний, але до акцентованого удару справа не доходить.

30 березня о 18:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Момент!

Після виносу Паста Шастал вискочив на побачення з Кліщуком, але пробив надто мимо - низом повз ліву штангу з лінії штрафного.

30 березня о 18:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
1’

Швидка атака Кривбаса правим флангом закінчилася невдалим навісом Кузика. Невже він сьогодні гратиме на фланзі?

30 березня о 18:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

30 березня о 18:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Олександр Кривцов виконав символічний перший удар

Олександр - батько Максима Кривцова, полеглого рівненського Героя...

30 березня о 18:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Хвилина мовчання...

30 березня о 17:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В суботу, 30 березня, відбудеться поєдинок 22 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть рівненський «Верес» та криворізький «Кривбас». Гра пройде в Рівному на полі стадіону «Авангард», початок – о 18:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Кривбас» продовжує бути претендентом на чемпіонство, маючи однакову кількість очок з донецьким «Шахтарем», який з двома матчами в запасі перебуває на першому місці. Допомогти клубу тепер може центральний захисник Ядом Конаду, який нещодавно приєднався до команди після бюрократичних проблем. У «Вереса» завдання приземленіші, рівненська команда бореться за виживання. Щоправда, на міжнародну паузу народний клуб йшов з гарним настроєм, перервавши безвиграшну серію в матчі з одеським «Чорноморцем» (1:0).

Sport.ua проведе текстову трансляцію «Верес» – «Кривбас».