Стало відомо, з ким Хижняк проведе бій в 1/4 фіналу Олімпіади у Парижі

Суперником українського боксера стане Вандерлей Перейра

3820
7
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Хижняк

На Олімпійських іграх 2024 в Парижі тривають змагання у боксі.

Український боксер Олександр Хижняк виграв поєдинок 1/8 фіналу у ваговій категорії до 80 кг та вийшов до чвертьфіналу.

Угорський боксер Пилип Акілов дав серйозний бій фавориту в 1/8 фіналу. Хижняк програв Акілову перший раунд (2:3), але виграв другий (4:1). Все вирішила третя трихвилинка, де активнішим був Хижняк.

Олександр вже дізнався свого суперника у чвертьфіналі, ним стане 23-річний бразилець Вандерлей Перейра, який є срібним призером чемпіонату світу 2023 року. Бій відбудеться 2 серпня о 18:06 за Києвом.