Бойкот припинено. Зоря жорстко покарала лідерів за невихід на гру з Динамо
Лідерів луганчан, які бойкотували матч, оштрафовано та відсторонено від першої команди
![Бойкот припинено. Зоря жорстко покарала лідерів за невихід на гру з Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/167/orig_673531.jpg)
У вівторок, 12 березня, відбувся матч 21-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зіграли «Динамо» і «Зоря» з Луганська.
Гра пройшла в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Матч завершився з рахунком 2:0.
На цей матч «Зоря» випустила напіврезервний склад, де були відсутні лідери команди. Раніше повідомлялось, що гравці луганського клубу вирішили бойкотувати цей матч через заборгованість по зарплаті та преміальним.
За інформацією джерела, головних ініціаторів бойкоту Богдана Бутка, В'ячеслава Чурка та Дмитра Мишньова оштрафовано та відсторонено від першої команди.
Решту гравців, які не взяли участі у грі з «Динамо», попереджено про неприпустимість подібних дій в майбутньому, і вони приступають до тренувань у штатному режимі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Анонс Олімпіади на 1 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696652.jpg)
![Анонс Олімпіади на 1 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696652.jpg)
Sport.ua представляє анонс 6-го дня ОІ-2024 спільно з FAVBET
![«Трохи смішно». Бухов відреагував на невихід у фінал Олімпіади у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696851.jpg)
![«Трохи смішно». Бухов відреагував на невихід у фінал Олімпіади у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696851.jpg)
Український плавець зайняв 11-те місце у півфіналі і не зміг кваліфікуватися у фінал змагань
![До конкурентів Яремчука. Сину Луческу купили росіянина з цска за 3 млн євро](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696885.jpg)
![До конкурентів Яремчука. Сину Луческу купили росіянина з цска за 3 млн євро](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696885.jpg)
![Не 9-й. Стало відомо, під яким номером Довбик буде виступати у Ромі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696830.jpg)
![ФОТО. Довбик вибрав номер у складі Роми. Буде напис «Артем»?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696706.jpg)
Що ж, будемо сподіватися, що пану Геллеру набридне керувати клубом, який в найближчому майбутньому не матиме будь-яких успіхів і руководство клубу змінеться. Не знаю, чи відродиться від цього Зоря, аде далі таке терпіти не можна. Сподіваюся, що часи диктаторів-самодурів колись таки закінчаться, хоча розумію, що це буде скоріш за все дуже не скоро.
ЗП треба платити все ж таки, але ініціатори ж не лідери на полі.Чому решта погодились?