| Оновлено 01 серпня 2024, 23:17
1632
7

«Трохи смішно». Бухов відреагував на невихід у фінал Олімпіади у Парижі

Український плавець зайняв 11-те місце у півфіналі і не зміг кваліфікуватися у фінал змагань

1632
7
Getty Images/Global Images Ukraine. Владислав Бухов

Український плавець Владислав Бухов не вийшов до фіналу Олімпіади-2024 на дистанції 50 метрів вільним стилем. У півфіналі Бухов показав час 21.76 сек та посів 11-те місце. До фіналу вийшли 8 найшвидших плавців. Владислав після запливу прокоментував свій виступ.

«Це спорт, він такий. Все трапляється, можеш вигравати, можеш програвати. Зараз я програв, і треба виконувати роботу над помилками. Намагатимусь, щоб такого не траплялося. Трохи смішно, що дві Олімпіади я 11-й.

Чи думав, що 21.76 секунди не вистачить для фіналу? Ти ніколи не знаєш, як він закриється. Для мене це поганий результат, бо у мене особистий рекорд 21.38 секунди, і мені треба пливти до нього, а я не пливу. Треба виконувати роботу над помилками. Немає різниці, яка арена. Всі в рівних умовах, що вони, що я. Арена – нормальна.

Характеристика олімпійському циклу? Дуже багато роботи. Дуже багато стрибків зі старту. Він для мене більш успішний, ніж ні. Я покращив особистий рекорд на чемпіонаті світу в Досі. Я завжди хочу більшого, але не завжди виходить», – сказав спортсмен.