13

Олександр ШОВКОВСЬКИЙ: «Ми не награли на перемогу»

Тренер «Динамо» – про матч проти «Вереса»

ФК Динамо. Олександр Шовковський

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Шовковський прокоментував нічию 1:1 із рівненським «Вересом» у матчі 20-го туру чемпіонату України:

«Завжди дуже неприємно втрачати очки на останніх хвилинах. Але це футбол. Ми не награли на перемогу. Були моменти, ми могли їх реалізовувати, але я побачив у суперника більше бажання, ніж у нас. Більше додати нічого», – заявив наставник киян після матчу.

Нагадаємо, «Динамо» втратило перемогу над «Вересом» через пенальті в компенсований до другого тайму час.

(40)

Анчелотті оцінив божевільний матч із Баварією, в якому Лунін пропустив гол
Футбол | 09 травня 2024, 01:40 2

Реал Мадрид вибив мюнхенців у півфіналі Ліги чемпіонів 2023/24

Проривний успіх. Зоря мінімально здолала Колос у Ковалівці
Футбол | 09 травня 2024, 18:00 12

Луганська команда під орудою Юрія Коваля вперше з перемогла на виїзді в цьому сезоні