Джерело: УАФ оштрафувала два клуби УПЛ через символічний удар військового

Матч «Оболонь» – «Чорноморець» розпочався пізніше запланованого часу

21038
23
Telegram

26 лютого «Оболонь» у матчі 18-го туру УПЛ вдома зіграла внічию 1:1 із «Чорноморцем». Першого удару по м'ячу завдав військовий, Герой України, Денис Дикий.

За інформацією журналіста Володимира Звєрова, обидва клуби отримали штраф від КДК УАФ. Причиною слугувало наступне:

– «Чорноморець» затримався із виходом із роздягальні на 2 хвилини.

– в передматчевих заходах не було закладено час для символічного удару, що змістило початок гри на 1 хвилину.

Однак також зазначається, що «Оболонь» у передматчевому райдері таки прописала – о 15:30 має бути символічний удар по м'ячу.

Повідомляється, що команди отримали невеликий штраф. З «Оболоні» стягнули 3 тисячі гривень.

(167)

ФОТО. Реакція Довбика на пропущений гол Жирони на 90+9-й хвилині
Футбол | 11 травня 2024, 07:01 0

10 травня жиронці втратили перемогу в матчі 35-го туру Ла Ліги проти «Алавеса» (2:2)

Вогняні дербі: Браво, федерація, Золотий матч і непристойні жести
Футбол | 11 травня 2024, 12:40 3