«Жирона» не може перемогти в третьому матчі пілряд

10914
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков і Артем Довбик

У понеділок, 19 лютого, відбувся матч 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому зіграли «Атлетік» та «Жирона». Каталонський клуб програв з рахунком 2:3.

Нападник «Жирони» Артем Довбик вийшов у стартовому складі та провів на полі увесь матч, не змігши відзначитись результативними діями. Український хавбек Віктор Циганков також зіграв з перших хвилин і зумів забити гол на 49-й хвилині й був замінений наприкінці гри.

Виступ українців оцінило іспанське видання L'Esportiu Catalunya.

«Циганкова створив перші два моменти «Жирони» у цьому матчі. Однак захисники «Атлетіка» дуже добре прикривали його, і Віктору було складно знайти партнерів в атаці. У другому таймі він забив, скориставшись передачею на ближню стійку.

Довбик був непомітний у перші пів години, включаючись у гру лише при довгих передачах в боротьбі із захисниками, хоча й програвав її. На останніх хвилинах мав чудовий шанс зрівняти рахунок, але він не забив», – йдеться у виданні.

Раніше Довбик та Циганков дізналися свої оцінки за матч проти «Атлетіка».