Олег ШАНДРУК: «Селекцію на даному етапі Верес вже завершив»
Головний тренер ровенчан підбив підсумки турецького збору
![Олег ШАНДРУК: «Селекцію на даному етапі Верес вже завершив»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/141/orig_668281.jpg)
Футболісти рівненського «Вереса» на турецькому етапі підготовки до весняної частини сезону записали до свого активу безпрограшну серію (чотири перемоги і чотири нічиї) в контрольних матчах.
Керманич «Вереса» Олег Шандрук поділився враженнями від закордонного збору:
– Я людина не забобонна й не вважаю, що успішно виступивши в Туреччині, ми вже вичерпали увесь переможний запас. Тоді що, нічого не залишається, як після чергової звитяги вимагати від підопічних в наступному матчі діяти в півсили? Ні, так не буває: майстерність є, або відсутня.
– Схоже, завдяки активності на трансферному ринку, в другій частині сезону в «Вересі» буде довга лава запасних.
– Дійсно, зараз вже треба добре помізкувати, кому довірити місце в стартовому складі. Такий собі приємний головний біль. Звісно, гостра конкуренція сприятиме мотивації, підопічні намагатимуться використати кожну нагоду проявити себе якнайефективніше.
– На цьому селекційна робота в «Вересі» завершена?
– Так. Тепер важливо, щоб ті виконавці, котрі вже є в моєму розпорядженні, продемонстрували свій потенціал.
– На турецькому зборі обійшлося без пошкоджень?
– Були мікротравми, але вони не мали визначального значення. Ба більше, навіть ті футболісти, які відновлювалися після пошкоджень, наприкінці збору збагатилися ігровою практикою.
– Когось з новобранців виокремите?
– Цього не варто робити. Важливо, що вони швидко вписалися в колектив й горять бажанням допомогти «Вересу» виборсатися з небезпечної зони.
– 25 лютого «Верес» в 18-м турі чемпіонату УПЛ прийматиме «Колос». Це буде непересічна подія, адже вперше під час воєнного стану на календарному матчі офіційно будуть присутні глядачі.
– «Верес» завжди був сильний своїм 12 гравцем. Переконаний, що раніше рівненська команда невдало грала в рідних стінах, бо не було вболівальників. Зараз ситуація змінюється. Зі свого боку постараємося не розчаровувати своїх відданих фанів. Спільними зусиллями треба зберегти для Рівного «прописку» в елітному дивізіоні українського футболу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Кроуфорд висловився про статус Усика в нинішньому світовому боксі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696533.jpg)
![Кроуфорд висловився про статус Усика в нинішньому світовому боксі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696533.jpg)
Чемпіон світу в напівсередній вазі – про абсолютного чемпіона у хевівейті
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом Аргентини](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696447.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом Аргентини](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696447.jpg)
Клаудіо Ечеверрі зіграв на добиванні та встановив підсумковий рахунок у матчі з Україною – 2:0
![Сергій ПАЛКІН: «Іноземні гравці вірять в Україну. Для Шахтаря це важливо»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696553.jpg)
![Сергій ПАЛКІН: «Іноземні гравці вірять в Україну. Для Шахтаря це важливо»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696553.jpg)
![«За Євро ставлю 4 з плюсом». Тренер України U-19 оцінив чемпіонат Європи](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696590.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696422.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696422.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/7/170/thumb_314121.jpg)
![olex.mykhailov](https://pic.sport.ua/images/users/0/7/170/thumb_314121.jpg)